традиційні та сучасні весільні запрошення

Ви скоро дізнаєтеся, що побралися це найпростіший частиною підготовки до шлюбу. Є нескінченні планувальних рішень для створення і детально з’ясувати перш ніж ви завжди йти до вівтаря. Одна з найбільших рішень буде вибір весільних запрошень. Який з них вибрати традиційну чи сучасну запрошення? Ось кілька порад, на встановлення, який стиль краще всього підходить вам.

Якщо ви любите сміливі візерунки або яскраві колірні схеми, ви можете, як вибрати сучасний запрошення на весілля. Фактична різниця між традиційним і сучасним запрошення, як розслаблений кожен з них в повазі папір, колір, написи, форма і ступінь формальності.

Ви можете розслабитися Хоча вибір Сучасний дизайн оскільки ви можете легко визнати Чорна краватка подію або просто дворі церемонії з талантом. Ви можете вибрати з великого розмаїття типів паперу, з пергаменту та білизна переробленого паперу і матеріалів, таких як дерево або акрилу. Ви можете прикрасити, шар паперу з тканиною, використовуйте форму, дійсно, можливостей багато. Сучасні весільні запрошення і раніше забезпечують вам, що свіжий, чистий погляд, як би в один колір або барвистою погляд, який Ви обираєте.

Вас також є можливість вибрати шар моделей, навіть простягаючи одну з вкладишем з конвертів. Наприклад, ви вибрали б глибокий блакитний папери з білими або срібними буквами для вашого весільного запрошення, особливо якщо це весільні запрошення в пов’язує з морською темою, можливо ваша весільна церемонія відбудеться на круїзному кораблі або яхті в нічний час, і ваші Конверт лайнер буде срібло.

Якщо вам не подобається, щоб вибрати між сотнями картин і квітів і потрібні ваші весільні запрошення бути елегантним і простим, ви можете вибрати традиційний стиль запрошення. Традиційні не означає нудно, це просто означає, що компоненти вашого запрошення підпадають під певні параметри. Наприклад, ваші написи, ймовірно, буде в сценарій і фразування вибір більш формальний характер.

Ви не обмежуватися таким чином, ви не можете виявити невелику кількість візерунок або колір, однако. Традиційний стиль як і раніше дозволяє тонке рамку, підняв монограма, або навіть квітка. Ви можете дуже добре додати інтерес для Вашого Традиційні весільні запрошення методом штампування декоративним елементом, як і ваші кордону, або навіть додати шифону або атласною стрічкою до вершини.

Ваша лайнерів конверті буде золото або срібло, або навіть м’які пастельні якщо ви інтегровані цей колір у ваше запрошення, може бути, через квітковим мотивом. Хоча визначенні того, який стиль обрати може бути дуже важко, Сидячи в Інтернеті через різні стилі можуть надати вам уявлення про те, якого роду стиль весільного запрошення Ви, звичайно, тяжіють к.