торти monginis весіллі особливий колорит всіх весіллях

Весілля є одним з найважливіших днів у своєму житті і торти стали невід’ємною частиною цього радісного свята. Спеціальні весільні торти, як ті, у весільний торт спеціальний діапазон Monginis, зробити подію ще більш особливим.

Весільні торти розвиваються з часом, як і інші важливі функції, такі як весільні прикраси, місця, сукні, і т.п. Зміст останніх тенденцій на увазі, Monginis ввела абсолютно нову і смачні страви індійської торти тему весілля, яка, безумовно, може бути налаштований на бути в гармонії з темою церемонії, допомагаючи створювати прекрасний настрій для гармонійного весілля.

Monginis, лідер в Торти пропонує весільні торти, як Bashful рум’янець; Індійському тему весілля; Бузок каскаду та екстазі зі слонової кістки. Це найпопулярніші весільний торт варіанти, які можуть бути налаштовані відповідно до вимоги замовника.

Боязкий рум’янець, як випливає з назви, являє собою трирівневу торт в романтичній і чарівною рожевій колірній гамі, прикрашені кількість квітів і невелика модель іграшки, який сидить на вершині торта, який є представленням нареченої і нареченого у формальній одязі весілля.

Індійський тему весілля, з іншого боку, є розмежування типовий індійський весільні обряди, починаючи з Mehendi до Bidai. Вона має складну верхню прикраса весілля показувати сприятливий пандале вогню і кокосові горіхи, які є головними елементами в будь індійської весілля. Це один ярус торта, але дуже декоративні.

Бузок Каскад є трирівневої торт, з домінуючою темою бузковий колір. Він елегантно прикрашених квітами бузку, які є тонкими і вважається дорогоцінним, крім означає благородство. Торт вазі на самому верхньому ряду, і це дійсно виділяється у натовпі переважно білого кольору весільних тортів.

Екстазі в слонової кістки, є переважно в білий колір, прикраси з квітів, щоб порушити монотонність. Білий означає чистоту, чистоту і невинність, і велику частину весільних тортів традиційно білого кольору. Цей торт також є невелика модель іграшки на самому верхньому ряду представляють нареченої і нареченого.

Якщо ви хочете зробити день вашого весілля справді незабутнім за рахунок скорочення гарний весільний торт, спуститися до найближчого магазину Monginis і виберіть торт за вашим вибором.