те, що робить ідеальним чоловіком

6 липня Морін Вниз написав оглядових шматок для New York Times, під заголовком “Ідеальний чоловік”. Скажемо відразу, що ми часто не поділяв поглядів пані Дауд, як ми вважаємо, її роздуми, як правило, на негативні і цинічні сторони життя, і як ви знаєте, ми приймаємо набагато більш позитивний підхід, коли ми говорити про любов і відносинах. Так що ж вона сказати, що це нас розлютило? Ось що.

У своїй статті пані Дауд широко цитує батько Пет Коннор, 79-річний католицький священик, який народився в Австралії і базується в Bordentown, Нью-Джерсі, на його погляди про пошук ідеального чоловіка. У підсумку ось думки батька Коннора:

1. “Ніколи не вийти заміж за людину, у якого немає друзів”

2. “Чи використовує він гроші відповідально?

3. “Тримайтеся подалі від тих, чиє життя Ви можете бігти, хто ніколи не висуває вимоги врозріз з вашими.

4. “Чи є він занадто прив’язаний до своєї матері та її міфічних фартух?

5. “Чи є у нього почуття гумору?

6. “Терапевт один наполягає, що” більше шлюбів вбили мовчання, ніж насильство. “Сильний, мовчазний тип може бути чарівним, але в кінцевому рахунку, руйнівною.”

7. “Не женіться проблемний характер думаючи, що ви зміните його.”

8. “Невже він володіє тими рисами характеру, які складаються в собі людину – готовність пробачити, хвалити, бути ввічливим”

Батько Коннор на закінчення говорить: «Після того як я пригощати групі з цієї розмови, відчайдушний крик піднімається: ‘Але ви усунули всі” Життя несправедливе “.

На перший погляд, все це здається весело – здається, що хороший рада. Але от де батько і Морін Дауд піти не так – у той час як деякі з рад здається хорошим на перший погляд, має п’ять основних проблем:

1. Він заснований не на будь-яких досліджень, які будуть підтримувати поняття викладені Отця (Деякі ідеї здаються правдоподібними на поверхні, але не проходять науково-дослідний випробувальний).

2. Це робить любов звучить як би свого роду лакмусовий папірець – свого роду вікторини ви дати той, який ви закохатися в. (Повірте, вікторини своїм друзям і претендує подобається в цих ідей може бути реальна поворот!).

3. Це применшує і принижує чоловіків – це робить його звук, ніби любов є тільки вулиця з одностороннім рухом (тобто, вона вирішує, як ніби у нього немає вибору в цьому питанні).

4. Ризикуючи образити деяких з наших читачів – у сан ієромонаха не найкращий суддя того, що робить для успішного шлюбу.

5. І, нарешті, на якій підставі ви оцінюєте його відповіді на вищезазначені питання?

Ми вивчили успішний шлюб протягом більше 25 років. Ми повідомляємо наші висновки в нашій новій книзі під назвою, золотий ювілей: Сім секретів успішного шлюбу (© 2008). З багатьох відкриттів ми зробили за ці роки, ми знаємо, що це – знайти той, який ви хочете вийти заміж не так простий, як батько Коннора і Морін Дауд хотів би, щоб ви вірили. Там немає простих питань, щоб запитати чи еліксири, щоб взяти. І, чесно кажучи, щодо вісім способів, які пропонуються, щоб знайти правильний чоловік, які відповіді на ці питання повинні бути? Як визначити правильні відповіді?

Більше всього на світі, знайти той, який ви хочете вийти заміж є, врешті-решт, справа серця. Ми вважаємо, що це найкращий спосіб визначити, якщо ви знайшли потрібну людину, щоб одружитися, і якщо ви будете читати нашу статтю, розміщену на нашому сайті під назвою «Як я дізнаюся, я закоханий? Ви дізнаєтеся, які вони є.

Ось кілька простих істин:

1. Багато чоловіків соромливі, деякі одинаки, і багато з них обережно яких вони вибирають як друзі. Це не означає, що у них немає друзів, але може бути витлумачено, що шлях від незнання людини, як саме це.

2. Використовуючи гроші відповідально важливо подружні відносини, в цьому немає сумнівів. З іншого боку, як можна визначити відповідального використання грошима? Пам’ятайте, що те, що добре для гуски, не обов’язково добре для дурня. У успішний шлюб, фінансові рішення загальних рішень. Успішно подружня пара в кінцевому рахунку, вирішує, що стандарт для відповідального використання грошей.

3. Що стосується роботи чиєсь життя, що саме це означає? Не плутайте проживання та мовчазної згоди з вашими бажаннями як слабкість в людині. Більшість чоловіків навчилися вибирати їх битв. Найчастіше, коли це має значення, він буде стояти до ваших вимог. Здавання вас є свій шлях це не слабкість, це зазвичай є ознакою шанобливості від людини. Чи не інтерпретувати його зміст.

4. Практично всі хороші люди люблять своїх матерів. Велика справа! І, чесно кажучи, стара приказка, що чоловіки “одружуються на своїх матерів” багато в чому вірно. Їх матері плекали їх, любив їх, піклувався про них, що відбулася руки їх, і підтримував їх у важку хвилину. Чоловіки могли розраховувати на довіру своїх матерів. Поняття “фартух рядок» є, по суті, міфічні в більшості випадків.

5. Гарний настрій є прекрасним риса в чоловікові. Але, з іншого боку, всі важливі звільнення з гумором не обов’язково є доброю ознакою. Сміючись від речей, які серйозно не смішно. Використовуючи найсучасніші або їдкого гумору в їх взаємодіях з вами не є чеснотою.

6. Ми збиті з пантелику про те, що “сильний, мовчазний тип може бути чарівним, але в кінцевому рахунку, руйнівною.” Де в світі зробив це поняття взялося? Багато чоловіків спокійно сильним. Не плутайте себе тихо з бути слабкою. Багато чоловіків ретельно вибирають слова, можуть оприлюднити свої думки, перш ніж вони говорять, уникнути суперечок і палких дискусій, побоюючись ескалації. Вони не є негативними характеристиками. Звичайно, зв’язок лежить в основі більшості любовних відносинах, але комунікація багатогранним. Говорячи тільки одна форма. Пам’ятайте, що судити про людину за її вчинками, а не за його словами.

7. Це правда, що це дуже важко змінити людину, коли вони стають дорослими. І так, це погана ідея, щоб одружитися на комусь, хто не “людина з характером”, а потім думати, що ви можете змінити його в стають єдиним цілим. З іншого боку, уявіть собі, всі чоловіки світу, які пропустили б на дуже багатьох можливостей життя, якщо вони не відповідають люблячий, заохочуючи і підтримку жінкам, які допомогли їм стати краще, долаючи свої недоліки. Втрачені душі знайти свій шлях багато разів через любов до жінок. Припустити, що жінки повинні бігти від чоловіка, які до цих пір знаходять свій шлях у житті нерозумно – і руйнівною.

8. Хороші люди вибачте, хвалити, і чемні. Але похвали за поганий вчинок, вибачення за непростиме і ввічливість з тими, хто зловживає їх або обдурити їх, не є чеснотами. А іноді, чоловіки використовують ці “риси”, щоб отримати те, що вони не заслуговують. Там немає чорних або білих відповіді тут. Зрештою, дії людини говорять набагато голосніше, ніж його слова.

Знаючи, що є ідеальним чоловіком не простий, і немає ніякої магії відповіді. Любові між двома людьми розвиває диференційно, в цьому ви можете бути впевнені. Але врешті-решт, бути в любові є передумовою до всього в подружніх стосунках. Якщо ви розумієте, коли ви по-справжньому закоханий все можливо.

Любов добре!