те, що ви повинні знати про весільною музикою, частина 2

Музиканти на весілля

Інша важлива частина організації музики для вашого весілля є вибір музикантам грати музику, яку ви обрали. Якщо у вас є член сім’ї, який є відмінним музикантом, ви можете захотіти, щоб вони грають п’єсу для вашої весільної церемонії, але не забудьте триматися подалі від яких говорять в наявність дочки вашої другої двоюрідний брат грав, якщо ви не впевнені у своїх навичок . При виборі одного з членів сім’ї, переконайтеся, що ви чули, що вони грають, і що вони мають кваліфікацію для вашого весілля грають музику або ви можете опинитися в катастрофу день весілля.

Музикантів, що ви наймаєте для вашого весілля може залежати від того, який стиль музики, яку ви обрали для вашого весілля. Якщо ви збираєтеся на дуже класичний стиль музики ви можете найняти струнний квартет або латуні або духовий квінтет. Якщо ви хочете, щоб ваші процесії мати органної музики, то вам може знадобитися, щоб найняти органіст, а також. Ви також можете найняти піаніста для вашого весілля, особливо якщо у вас виникли люди співають у вашій весілля. Якщо весілля є важливою частиною вашої церемонії, переконайтеся, що у вас може бути принаймні деякі з музикантів доступні на репетиції весілля, щоб переконатися, що все йде гладко на наступний день.

Вибираючи DJ

Багато людей вирішили обрати DJ для їх весілля замість живої музики, тому що це багато дешевше, ніж найняти Full Band, і зазвичай ви можете отримати більшу різноманітність музики. Є багато ді-джеї на вибір для вашого весільного прийому, але ви хочете, щоб переконатися, що ви отримаєте найкращі. При виборі DJ ви можете перевірити з друзями та родиною, які були весілля останнім часом і чи є у них рекомендації. Ви також можете перевірити за весільний планувальник або навіть з вашої приймальні, щоб побачити чи є у них діджеїв, які вони б не рекомендував.

Якщо у вас є кілька кандидатів на розгляд ви хочете взяти інтерв’ю у кожного з ді-джеїв і попросити, щоб побачити відео будь-якого весілля вони зробили в минулому. Переконайтеся, що ви добре ладнають, і що ді-джей легко працювати і буде приймати ваші пропозиції. Інші речі, щоб перевірити в при прийомі на роботу ді-джея є вартість, переконавшись, що вони будуть одягнені відповідним чином, і кількість досвіду, вони роблять весілля.

Пам’ятайте, що ваше весілля ваш особливий день, і ви хочете, щоб переконатися, що все йде добре. Переконайтеся, що ви обираєте музику, яку ви хочете для вашого весілля і знайти музикантів та ді-джеїв, які є досвідченими і професійними. Ви хочете, щоб ваш день весілля, щоб бути досконалим, так що витрачати час на початку виборі правильної музики і потрібних людей для виконання цієї музики на вашому весіллі. Мало часу провів до весілля справа з вибором і систематизації музики може врятувати вас від лиха день весілля.