терміни весільних суконь у ХХ столітті

Є тільки три основних громадських заходів в житті людини: хрещення, поховання та шлюбу. Серед трьох, тільки шлюб дозволяє велика честь для керівників. Протягом традиції, шлюбів було розглядати як особливий день для леді, яка збирається запорукою її подружній обітницю до обранця.

Шлюб її великий день більше, ніж у нареченого. Ось чому шлюби завжди приймалися спеціальні та весільні сукні створені як такої, щоб відповідати свята. Ця практика робить наречену виглядати чудово в її весільну сукню йде вниз протягом всієї історії, з широким впливом знайомства ще в середньовічні часи.

Весільні сукні були не завжди білі, в опозиції за те, що були зазвичай сприймається більшістю людей. Весільні сукні до вікторіанської епохи, як правило, адаптувати колір того, що модно і що доступно. Відтінки яскраві кольори зазвичай використовувалися пастельні тони і були також популярні. Але до середини 1800-х років, білі весільні сукні стали нормою, коли королева Вікторія вибрала білу весільну сукню для весілля день. Те ж саме плаття носили на чорному шовковому платті п’ятдесят років по тому. Вона також була відповідальність за встановлення моди з її подружками нареченої нести поїзда.

1920-х років

У своєму десятиліття революційні зміни були зроблені з модою. Добре до 1920-х років, весільні сукні були створені у відповідності з тим, що норма. Hemlines виросла з взуття, щоб вище коліна і стали більш обмежені. Але пізніше, багато хто вважав довжини весільні сукні підходять для церковних служб, при цьому заміна повнометражних суконь. У цьому десятилітті теж впав талії і безформні сукні ліф досягне свого піку популярності.

1930-х років

Депресії в тридцяті роки слідували ревуть двадцятих років. Жінки змінений з хлоп’ячої погляд на більш глибоке вираження жіночого тіла. Як правило, весільні сукні в цю епоху обняла тіло нареченої. Щоб підкреслити форму тіла, весільні сукні дали човноподібної комірами.

1940-х років

Мода в 1940 році майже вщух, і те ж саме вірно і для білої сукні нареченої. Одяг пайки почалася в 1941 році і тривало аж до кінця Першої світової війни кількість наречених боролися за шовкові сукні, але найбільш відповідний для себе формі. Ті, хто не були введені в експлуатацію в армії носили однакові костюми.

1950-х років

Плечима останнього десятиліття були замінені на вузькі плечі в 1950 році. Тим не менш, багато наречені хочуть, щоб їх сукні прийняти проміжне стилі. Весільні поїзда були виліплені після поїзда єлизаветинської епохи. Але іншого-моди прибув новий наряд Look. Простіше кажучи, новий наряд Подивіться призначена після суконь балерини з точки зору довжини. Топ зазвичай має куртку ліф з вузькими рукавами.

1960-х років

Були не стільки змінами в весільної моди в 1960 році. Дами і раніше воліють носити кругової сукні, короткі вуалі і вузькими рукавами тільки розрізняються за покривалами з більш пишними підходу. Більшість жінок носили корони і однієї троянди з вуаллю зібрані від квітки. На відміну від екстравагантних і хвилясті сукні весільні, букети в 1960-х роках були зроблені простіше. Найчастіше, крихітні квіти в букети щільно використовуються.

1970-х років

Після двох десятиліть колготки рукавів, рукавів Тюдор були введені в сімдесятих роках. Високою талією лінії 1960-х років поступово перемістився нижче до лінії принцеси. Потяги зменшилася також і шматки сукні були зроблені набагато простіше.

1980-х років

З цієї епохи, талія повернулася в нормальне положення. Сукні були набагато повніше тепер і великі букети повернулися в моду. Цей період був відзначений більш екстравагантні рукавами, підходить після весільного плаття принцеси Уельської.

1990-х років

Широкі спідниці залишався популярним з початку 1990-х років. Тим не менш, різні значки моди популяризували сортів спідницях. Але одними з найпопулярніших є супер низькою талією з спідницями спалахнув вниз.

Новий вік

З приходом нового століття, з нормами весілля теж змінилися. Тематичні костюми були набагато більш практикується сьогодні і так є тематичні весільні сукні.

Існує ніяких сумнівів, що весільне плаття залишається бути вічним свідченням весілля. І зусилля роблячи сукні екстравагантних і спеціальних обидва на користь задоволення нареченої і постійно мінливі тенденції моди.