творчі рослинного тематикою фільму пара виграє їх Багамах весілля

Loved Up пара з Донкастер були обрані в якості одного з переможців у весільному конкурсі на Багамських островах після того як вони представили відео, яке бере участь пропозиції, весільні церемонії та нагородами овочів.

Адель Фріман і Джон Applin взяв участь у конкурсі, який був запущений Управлінням Багами Туристична де 16 пар переможе Багами весіль.

Пару обидва працюють в Донкастер Королівської лікарні і Адель вирішили зробити фільм після змагань називається для пар, щоб відправити у відео і фотографії для шанс виграти їх весілля мрії призначення на Багамських островах.

30-річна наречена, щоб бути знайдений унікальний спосіб потрапити в поле зору суддів, використовуючи овочі, як головні герої. Вона використовувала моркву уявляти собі, як огірки її наречений Джон, і церемонія була, що виконується Формально одягнена цибулю-порей.

Сцени включають пляжний пропозицію, дізнавшись про весілля конкуренції, і романтична церемонія пляжі на Багамах.
Адель пояснив: “Ідея створення фільму з овочами прийшло мені в голову, оскільки я робив для вмивання.

“Я вискочив до ремесла магазин і купив деякі вважали, карти, піна, овочі, деякі палицею на boggly очима, прибиральників труби, клей і ножиці, а також деякі піску.

“Це було багато важкої роботи, щоб зробити одяг і декорації – це зайняло у мене досить багато вихідних, щоб зробити все це, і він зробив хвилиною фільму зрештою!

“Але я б ніколи не зробив фільм раніше, так що я в захваті від результатів. Я чув, розкадровувань, тому я зробив деякі з цих, з картинками на них. ”

Вона навіть ручний овочів і шила одяг для них так вони будуть виглядати реалістично.

Вона додала: “Джон був спочатку збирався бути картопля – але це було надто складно, щоб зробити одяг для картоплі. А також, він продовжував падати! ”

Судді були настільки вражені зусиллями пари, що вони вибрали Адель і Джон, як однієї з виграшних пари з 16 Багамські острови весіль.

Пара буде зв’язувати себе узами шлюбу в 14-го століття монастир августинців на Paradise Island на Багамських островах. Приз включає в себе перебування в Atlantis Resort, Paradise Island для нареченого і нареченої і двох гостей.

Весілля Конкурс є частиною нової маркетингової і рекламної кампанії для Багамських островів і переможці отримають всі оплачену весіль за кордоном на 16 основних островів країни.

Туристичне бюро сподівається, що конкурс допоможе підвищити обізнаність про деякі менш відомих Багамських островів, таких як острова Беррі, Acklins, Mayaguana, і криві острови, які є фантастичними місць для весілля острів у Карибському морі.