сучасні подарунок ювілей дає

Пройшли ті часи, подачі паперу або бавовни на першій або другій річниці. Зі зміною часу, ювілей подарунок етикету змінилося. Оскільки суспільство рухається до багатства, так що подарунки, які визначають нас. Звичайно, ви завжди можете просто вибрати те, що ви вважатимуть це за доцільне, то, що є дійсно серйозну і від серця.

Традиція дарувати папери, бавовни і шкіри на перших три ювілеї було доречно в раз, що ці матеріали були необхідні для ведення домашнього господарства. У наш час, подарунки більше відповідають потребам і бажанням сучасної сім’ї. Наприклад, сучасна перша річниця подарунок це годинник, друга річниця подарунок порцеляни й третя річниця подарунок, як правило, скла або кришталю.

Замість традиційних подарунків квітів або фруктів, ми відзначаємо четверту річницю з технікою. П’ята річниця будуть помічені з срібла, а не дерева. Традиційно, стілець з дерева або навіть просто дров вважався відповідний подарунок. У наш час, дерева або антикваріат цифри будуть визнані необхідними, як шоста річниця подарунки замість традиційного заліза або цукерки.

З ростом зосередитися на роботі, письмові прилади стали улюбленим сьомий щорічний подарунок замість мідних і вовни. Традиція дарувати кераміки або бронзи для восьмої річниці була замінена мереживо і льон, відзначаючи наш відхід від утилітарної смаки посиленню почуття розкоші. І замість того, подарунки з верби, дамо Шкіряні подарунки на дев’яту річницю.

Традиційно, розкішні подарунки, як ювелірні вироби буде в списку тільки на 25-річчя. У наш час, однак, ми відзначаємо 10-річчя з ювелірних виробів з діамантами. У той час як ювелірні вироби не повинно бути нічого екстравагантного, це означає, що вона вважається велике досягнення для пари, щоб залишитися разом протягом десяти років, з урахуванням збільшення кількості розлучень.

Протягом багатьох років, сучасні подарунки раніше дорожче, ніж їхні традиційні аналоги. Ювелірні вироби відзначає 11-річчя і перлами відзначити 12-й (30-й традиційно). Текстиль та хутра подарунки для 13-річчя, золоті прикраси на 14-й годині в 15-й. Відповідність “його” і “її” годинник отримані багатьох пар.

Подарунків потім пропускає з 15-го до 20-річчя, яке відзначається з платиною. Після 20-го, сучасні подарунки відступити трохи у відповідності з традиційними. Традиційний і сучасний подарунок до 25-річчя залишається колишнім, тобто срібла, але 30-й щорічний подарунок у наш час є алмазом замість традиційного перлів. Останній варіант є 35-річчя, яке було традиційно відзначений коралів і в даний час відзначається з нефритом.

Для іншої частини річчя подарунки, сучасного етикету залишилася в ногу з традиційного етикету: рубін в 40-й, сапфір для 45-й, золото до 50, смарагдовий для 55-й і алмазів до 60.