спільного виховання після розлучення – поради з виховання дітей після розлучення з посередником

Спільного виховання починає день прийнято рішення про розлучення було зроблено. Навіть самий дружний розлучень потрібен план для спільного виховання після розлучення. Введення кращі інтереси своїх дітей першого, незалежно від того, скільки ви може не сподобатися іншим батьком, є ключем до спільного виховання.

Перше, що ви повинні зробити, це вирішити, якщо ви і ваш чоловік в змозі говорити про виховання дітей після розлучення. Якщо ви відчуваєте, що можете, це чудово. Найсильніша угоди буде виходити від вас двох. Однак, якщо ви не можете говорити про спільного виховання, не треба!! Нехай професіонали таких посередників і терапевти, допомогти вам обом із спільного виховання дискусій. Це занадто важливе питання, щоб не бути зроблено правильно.

Ось кілька порад, які допоможуть забезпечити позитивну спільного виховання і виховання дітей після розлучення

1) план все у вашому розлучення – Не залишайте будь-які рішення: “Ми вирішимо це на наших власних” більш ретельно і детально ви зараз знаходитеся, тим краще спільно батьками ви не будете докладно все для .. Ваші діти зараз практично гарантує майбутніх батьківських розбіжностей, дати надзвичайного суду і багато адвокатів.

2) обмежити обмін $ до мінімуму-намагатися не розділити дітей витрати 50/50. Замість цього, кожен з вас зробити все можливе, щоб виписати майбутніх витрат для дітей (можливо, як частина фінансової звітності за розлучення), і кожен вибір витратами, які вони будуть платити. Чи буде це саме 50/50 щороку, звичайно, немає. Тим не менш, протягом багатьох років, вона буде балансувати. Коли все змінюється, коли ви сідаєте, як батьки та реструктуризації, які платять що, але пам’ятайте, якщо ви не можете говорити про, залучити професійних, щоб допомогти.

3) заздалегідь планувати введення значимих інших. Це дуже делікатна тема, особливо коли розлучення відбувається через справу. Тим не менш, з тим щоб обмежити проблеми в майбутньому, це питання має вирішувати зараз.

4) план зустрічей-ви передбачити проблеми чи ні, це гарна ідея, щоб запланувати майбутні наради виховання в угоду про розлучення. Вони завжди можуть бути скасовані, якщо справи йдуть добре, але мають вирішальне значення, коли речі не.

5) Навіть якщо це було згадано кілька разів в цій статті, я не можу не підкреслити, використання кваліфікованих фахівців, коли будь-який спільного виховання після розлучення виникають проблеми. Вони можуть зберегти вам багато душевного болю, гроші і допомогти забезпечити ваші діти будуть продовжувати надавати любов і повагу двох батьків.

Нарешті, спільного виховання після розлучення не легко. Він приймає зобов’язання, гнучкість і час від часу, даючи в заради ваших дітей. У моїй особистій практиці я бачив розлучені батьки приходять до мене за самим незначних питань. Коли я запитую їх, чому вони не в змозі вирішити це самостійно, я чую три загальні відповіді: (1) “Ми були змушені прийти до угоди або йти до суду, і ми не розуміємо, що ми домовилися”, (2) “Ми думали, що зможемо вирішити це самостійно, але ми не можемо спілкуватися без бою”, (3) “Наші адвокати не радив нам про це”. Будучи хорошими батьками про те, щоб жертви і робить те, що краще для вас дітей.