справу з ревнощами проблеми в шлюбі

Ревнощі є дуже поширеною проблемою в багатьох сім’ях або багатьох відношеннях. Робота з ревнивим партнером не легко, це може створити страх, сум і забрати світу, які повинні існувати між закоханою парою.

Я повинен знати, тому що я жив цим. У моєму випадку я був ревнивим одним і моєї дружини потерпілого.

Існують різні рівні ревнощів, і може, навіть не існує хороший тип ревнощів. Наприклад, хороший ревнощів було б, якщо ви бачите іншої людини робить свої ходи за вашим чоловіком, відправивши їх любовні листи, купуючи їх непотрібними подарунками, занадто багато телефонних дзвінків і т.д. У цьому випадку, це цілком природно, ревнувати, так як ви хочете захистити свої стосунки.

Проблема виникає, коли ревнивий партнер не знає, як поводитися з його або її ревнощі. Що зазвичай відбувається, це ревнивий партнер звинувачує свого партнера за дії іншої людини, коли насправді вони можуть не мати нічого спільного з ним. Будьте з розуму від людини, яка приходить на ваш чоловік, ні з вашим чоловіком. Поговоріть з вашим чоловіком, у спокійній шлях, і разом подивитися, що можна зробити, щоб дозволити іншій людині, що немає ніяких шансів на їх бажання. Якщо пара склеюється в такій ситуації, то інша людина, швидше за все, зупинити його дії, так як він побачить, що це пара, яка дійсно любить один одного. Якщо інша людина не приймає і продовжує відстані, то, можливо, конфронтація необхідна. Я не кажу, кулачний бій, але, може бути словесна конфронтація, де ви дозволяєте іншій людині, нічого не відбуватиметься від його або її дії.

Як повинні реагувати чоловіка у цьому випадку, щоб допомогти ревнивим партнером. Так, знаючи, що коренем ревнощів незахищеності, то намагається переконати вашого чоловіка, що у вас немає нічого спільного з діями іншої людини допоможе. Ви можете говорити такі речі, я не люблю цю людину, я люблю тебе, ти єдиний у моєму житті, у мене немає наміру залишивши вас або бути з кимось ще. Ці слова твердження, може допомогти ревнивого партнера спокійно вниз. Бо знову ж, основна причина ревнощів безпеки. Так що якщо у вас є ревнивий партнер, що робить їх відчувати себе в безпеці про вашу любов до них, може допомогти полегшити їх ревнощі.

Це не допоможе вашому партнерові подолати ревнощі, але вона може допомогти йому або їй відчувати себе більш безпечно про вас і ваших відносинах, якщо ви постійно нагадувати їм про вашу любов до них і про те, як вони є єдиним у своєму серці і у вашому житті .

Неправильна або нездоровим ревнощі, коли ніхто не робить крок за вашим чоловіком, ваш чоловік не думає про обманює вас, але у вашому розумі все це відбувається, і ви почнете лікування Вашого партнера, як ніби кожен крок вони роблять, тому що вони шукає можливість обдурити на вас. Цей тип ревнощів у будь-яких відносинах не здоровий. Він бере на Себе світові від вас, вашого партнера і ваші відносини.

Для цього типу ревнощів, ревнивий партнер повинен порадитися про те, як подолати ці помилкові думки. Тому що це те, що вони помилкові думки, думки, які ви створюєте з нічого. Багато разів, я звинувачував дружину в бажанні обдурити мене тільки тому, що вона подивилася на іншого чоловіка, посміхнулася одній зі своїх жартів, посміхнулася йому, щоб бути дружнім або поставив йому питання. Я буквально відвіз її з розуму і не дав їй свободу виражати себе людей протилежної статі. І, звичайно, на мій погляд, я був правий, я повинен був постійно пиляти її захистити наші відносини, але насправді я вбивав його. І я зробив.

Це підводить мене до наступного пункту, якщо ваш партнер зводить вас з розуму через свою ревнощів. Образа ви, приниження тебе, тобі боляче словесно чи фізично, за те, що ви не робите, то, можливо безпечне і розумне відстань необхідно. (Якщо ви одружені, я не стверджую, розлучення, для жодною мірою я потурати розлучення, якщо немає перелюбу участь, як говориться в Біблії, але навіть після того, як перелюбство, якщо обидва партнери готові є надія для примирення.)

Я маю на увазі розумне поділ, так що ваш партнер може побачити помилки, які вони роблять, і, щоб вони могли знати, що це серйозно, що вони викликають пошкодження відносини, вони заподіюють вам збиток емоційно і ви не збираюся стояти за це.

Сподіваємося, що це викличе інтерес до них звернутися за допомогою, якщо вони хочуть, щоб звернутися за допомогою, то ви можете дати їм підтримку і працював через цю проблему разом. Але переконайтеся, що вони дійсно хочуть, щоб звернутися за допомогою, і не просто кажу, що це так, що ви повернулися б з ними.

Чесно кажучи, це те, що допомогли моєму шлюбу. Моя дружина залишила мене, ось тоді я вирішив звернутися за консультації, і вона підтримувала мене. Ми прагнули консультування разом і тепер, з ласки Божої, у мене є контроль над моєю ревнощами.
Я в світ, моя дружина в світі і ми в світі разом.

охочі ваш шлюб краще.