справу з обману подружжя одному місці ви ніколи не хочете піти

Наскільки сильні емоції, коли справа доходить до з’ясування ваша друга половинка обманює? Один недавній інцидент ілюструє цей момент. Згідно Arizona Republic: «Людина був поранений ножем у ногу суботу вранці після того як він зізнався, обманює на своїй подрузі страждають паралічем нижніх кінцівок, повідомляє поліція.”

Це могло бути і гірше, як статистика та щоденні новини підтверджують. Дізнавшись Ваш чоловік обманює послав багато людей через край. Вплив новин може ви з однієї крайності до іншої. Ви відчуваєте емоції, які ви ніколи не думали, що ви стикаєтеся або принаймні сподіватися, що ви не захотіли.

І той, емоції, які, на жаль (але зрозуміло) піднімається вище всіх інших є гнів. Цей гнів часто спрямований всередину для не розуміючи, що відбувається, чи звинувачувати себе до розриву відносин.

Але, як правило, що гнів спрямований на те, де вона по праву належить. Істотний інший, який обманював і якщо ви не пильності вона може вийти з-під контролю

Частиною проблеми є їх зрада не тільки пряма образа шлюбу, але і вашої гордістю. Ніхто не зрадить або дурять з вас. Якраз йде на вони отримують зліше і почати переконуючи себе, що вони повинні вжити заходів. Крім того, що дія перетворюється на щось на зразок крайнього насильства

Дуже поганий хід. З одного боку він не збирається, щоб змінити минуле, але що ще більш важливо це ніхто не має права фізично напад будь-кого. Якщо ви відчуваєте, що сильно, чим неодмінно зібратися і виїхати. Потім вийти і найняти кращих розлучення адвоката ви можете собі дозволити.

Але боляче комусь це не варіант. Зрада досить погано без тебе безповоротно зруйнувати їхнє життя, а також у вас є.