способи, щоб утриматися від падіння через любов у ваших відносинах

Цей світ ми живемо в має вкоренилася ідея модернізації в наше життя. Наші стільникові телефони, ноутбуки, фотоапарати, настільні комп’ютери, автомобілі, можливо, навіть наші пропозиції з нерухомості безперервно перспективи для модернізації.

Схоже, що люди взяли цю думку модернізації 1 крок вперед і винесла її на нематеріальні об’єкти, у тому числі їх шлюб, про що свідчить зростаючий рівень розлучень. (Yup! Йдемо вниз і обміняти ваш нинішній чоловік для нових і поліпшених один!) Живемо в цьому світі, це нормально на запитання способів уникнути спокуси оновити. Що гарного в тому, що ти отримав здатність утримувати ваші відносини цілому. Таким чином, її можна утриматися від падіння через любов у вашому шлюбі, ось кілька деталей, щоб мати на увазі.

Оновлення це не варіант
Для речей, без яких-небудь зобов’язань (як цифрова камера або ноутбук), модернізація часто в якості основних, як вибір складніший однієї і отримання готівки, щоб купити його. Що стосується речей, які є контракт (наприклад, стільниковий телефон), ви будете мати, щоб повісити на поки зобов’язання не буде виконано до оновлення або штраф. Візуалізуйте свої шлюбні обітниці як контракт. Пам’ятайте, що ваше виконання дата “Поки смерть не розлучить нас”.

Що стосується шлюбу, немає ніякої можливістю оновлення. Розлучення порівнянна з відмовляємося від вашої згоди і штрафи за дострокове поновлення може бути дуже значним, в психологічному, так і у фінансовому плані. Майте на увазі, ваші обіти угоди і є висновки для відмовляємося від нього, і це допоможе запобігти вас від падіння через любов у шлюбі.

Там, де трава зеленіша
Новішими не завжди означає краще. Це ще один момент, щоб розглянути, щоб можна було уникнути падіння через любов. Після розлучення, більшість людей зазвичай думають, що більшу частину своїх бідах зникне. Звичайно, ваші подружні проблеми зникнуть. Тим не менш, абсолютно нова група неприємностей поставляється з розлучення.

Так запитайте себе, є трава дійсно зеленішою на іншій стороні? Не обов’язково. Це буде більш вигідно працювати над зміцненням вашого шлюбу переконавшись, що трава зеленіша на вашому боці стіни.

Все це базується на очікуваннях
Ваше життя після шлюбу, безсумнівно, ні кінця казки. Якщо на те пішло, якнайшвидше стратегію падіння через любов у шлюбі буде почати з нереалістичними очікуваннями. Крім того, припустимо, шлюбі буття сповнена злетів і падінь.

Істинний секрет, щоб зробити це через несприятливі часи і не розлюбив б мати на увазі, що ви і ваш партнер буде там, щоб допомогти іншим через нього. Тому що ви не повинні чекати, що речі завжди буде бездоганною, ви можете передбачити вашого чоловіка або дружини, щоб залишитися зі вами, коли речі не є оптимальними.