сенс істинної любові

Ми часто пов’язують пристрасть з любов’ю. Тим не менш, пристрасть і любов не є синонімами. Пристрасть емоційний стан, а жорстокі і потужні, які домінують причини. Справжня пристрасть може перерости в нав’язливу ідею. Любов це те, що залишається, коли зникає пристрасть. Почуття любові, заснованої на знаннях, а не на залучення і фантазій.
За любов існувати і розвиватися, необхідні три умови. Ці три умови повинні бути спрямовані до того ж самій людині і бути взаємним.

захоплення

Перша умова полягає в захоплення. Я можу тільки любити когось, якщо я захоплююся його або її, і якщо я відчуваю захоплення та ж сама людина. Захоплення викликає почуття радості і виконання до того, що ми вважаємо красивим, великий і благородний. Там немає любові без поваги. З моменту ми починаємо кричати всі види дурниць один до одного, ми серйозно заставного нашої любові. Ми не завжди згодні один з одним, але ми завжди повинні домовитися про те, що інша людина унікальне людська істота, винятковий і гідні пошани і захоплення. Зниження захоплення прямо пропорційно зменшенню любові. Втрата подиву і захоплення є надзвичайно серйозною зазначенням, що серйозно ставить під загрозу виживання пару.

мрії

Друга умова полягає в мріях. Дві людини, які люблять один одного, одні й ті ж проекти, і ті ж сни. Це два спільників, побудувати своє майбутнє разом: їх шлюб, купівля будинку, прибуття першої дитини і наступних дітей, їх професійного успіху, їх соціального залученості, свої відпустки та їх виходу на пенсію. . . Що кожен член пари можуть мати окремі мрії відрізняються від інших, немає ніяких причин для паніки або зробити великий шум з цього приводу. Мрії людини не повинні обмежуватися мріями пари. Але не повинно превалювати над мріями пари і спільні проекти. Починаючи з моменту, коли одна спіймана мріє про іншу він чи вона, врешті спільні мрії дуже близькі до кінця. Кожна пара заснована на двох людей, що мають свої автономні відповідних проектів та спільних проектів. Любити, мріє про всіх можливих речей, які можуть бути виконані як пара. Коли людина присвячує всі свої сили і весь свій час його професійних успіхів, і жінка живе тільки для своїх дітей, на відстані створюється між двома коханцями, які можуть виявитися як іноземці у відставку, як тільки діти зникли .

сексуальність

Нарешті, любов заснована на фізичному потязі і сексуальний потяг. Так що фраза “займатися любов’ю” означає секс. Любити когось просити, щоб людина, тримайся ближче, дотик, ласки, проникають одна в одну, запобіжник. Любити когось планується залучити фізично та інтелектуально цією особою. Чи сексуальні труднощі або втрата лібідо означає втрату любові? Іноді, але не завжди. Але це ознака того, що щось відбувається яким пара повинна мати справу з в найкоротші терміни для того, щоб вижити. Пристрасть, за визначенням, вбиває бажання, так само, як хороша їжа робить голоду зникає. Бажання приходить від розчарування і потреби. Щоб зберегти бажання добре і живим, кожна людина повинна знайти справедливе відстань, яке дозволяє бажання продовжувати, як (ми повинні їсти, якщо ми хочемо вижити), але чекати, поки ви голодні підтримує задоволенням їдять (обід завжди добре, коли ми знаходимося голодні). Беручи одного як належне це найвірніший спосіб убити любов