свобода бути різні поради на обручки для одностатевих пар

Майкл О’Коннор, ювелірні вироби та стилю експерта, платина гільдії

Хоча одностатеві пари, можливо, ще користуються повною свободою в рамках закону і в кожному штаті, одностатеві шлюби, за своєю природою і характером пар, робити користуються певною свободою. Свобода від традиції та очікування, що так багато пар протилежної статі може виявляються втягнутими дюйма Пройшли, здебільшого, є “Bridezillas» і втручання батьків у законі. Пішли в минуле необхідність запрошення сварливий дядько Генрі, тільки тому, що він улюблений вашої бабусі. Гей-шлюби, в деякій мірі, справжня міра того, що весілля має бути о. Дві людини, який, незважаючи на численні труднощі, знайшли споріднену душу і бажаємо, щоб розділити радість своїх емоцій, і що визнання, з іншими людьми, з якими вони мають емоційну прихильність.

Ця свобода від традицій розтягнутий на багато стандартні елементи весілля від самої церемонії, клятві, до стилю «плаття» (або смокінг), до того, що я вважаю найбільш значимим і важливим символом всіх – обмін двох «кіл без кінця” – обручки.

Нижче наведено кілька порад, які слід враховувати при виборі обручки для вас і вашого партнера.
Якщо вони збігаються, або вони повинні бути те ж саме?

Ви це дві різні людини, і, хоча ви можете мати самий різний смак в одязі і прикраси, є деякі речі, які приносять вам разом. Ваші обручки є означають бути разом. Таким чином, вони повинні мати щось спільне. Це не означає, що вони повинні мати однаковий малюнок або обробку, але вони повинні мати щось спільне візуально, так і складатися з того ж металу.
Вони повинні володіти діамантами або дорогоцінними каменями?

Залежно від ваших індивідуальних смаків алмази та дорогоцінні камені можуть бути прекрасні. Кілька творчих пар, які я знаю, мали свої кільця встановлені з дорогоцінними каменями з місяця, вони зустрілися і полюбили один одного. Інший варіант полягає в установці обручки з вашим Камінь Камінь поряд з вашого партнера. Важливо те, що вибираєте ви алмази, дорогоцінні камені або просто хороша картина або обробка, ваші кільця повинна мати сенс для вас обох.
Якщо у нас є гравірування?

Багато обручки вже є гарні візерунки, обробки або гравюри на зовнішній стороні. Гравірування чогось особливого на внутрішній стороні кільця, яке має важливе значення для пара робить кільця унікальним. Це гравіювання може бути простим, як особлива дата або в якості красномовного як романтичний приказка або рядок з улюбленого вірша.
Чи повинні ми купувати срібло, золото або платина смуги весілля?

При купівлі будь-якого ювелірного вам необхідно визначити, як ювелірні вироби, що будуть носити, а що ваше очікування є. Ви також повинні знати, характеристик використовуваних металів і як вони будуть носити протягом довгого часу і, найголовніше, вам потрібно в перспективі важливість обміну обручки.

Срібло гарний метал, використовуваний для модних прикрас і посуду. Проте, ідея означає важливість знаходження свого супутника життя з срібними обручками може здатися трохи розчаровує. Срібло природно білий метал, який знаходиться в достатку, але буде окислюватися або тьмяніє з часом. Срібна також зношуються набагато швидше, ніж золота або платини.

Золото використовується для поліпшення якості ювелірних виробів в тому числі обручки. Проте, в першу чергу золота леговані (або в суміші з іншими металами), щоб допомогти підвищити його зносу або змінити його колір. Там насправді немає такої речі, як біле золото. Все золото добувають у вигляді жовтого металу. Поява “білих” в золоті створюється шляхом об’єднання “біліше” металів із золотим того, щоб розбавити жовтизну, потім наносили на поверхню з металевим називається “родій”, член сімейства платини групи металів. З часом родію буде стиратися, оголюючи менше білої поверхні. Золото в першу чергу, пропонованих в 18 карат, вказуючи, що є 75% золота і 25% інших сплавів або 14 карат, вказуючи, що є 58% золота змішаного з 42% інших металів. Ви як і раніше відчуваєте гарну суму зносу частину коштовностей, які отримують пошарпаний щодня, таких як обручка. Тому гравюр можуть зноситися і камені, можливо, буде потрібно повторно встановити або зубці на каменях Re наконечником.

Платина використовується для отримання найкращої якості ювелірних виробів у світі. Платина є природно білий метал, і тому не будуть відкидати будь-яку з свого кольору в дорогоцінний камінь (якщо ви вирішили включити їх в), але що ще більш важливо, платина ніколи не буде в’янути, втрачати його колір або тьмяніє. Почасти це пов’язано з тим, що більшість платини, яка продається в зазвичай 90% – 95% чистої платини, з балансом сплави зазвичай металів платинової групи. Це робить платину гіпоалергенний, який прекрасний, якщо у вас чутливість шкіри. Але найважливіше для обручок буде носити щодня протягом життя, Платіні не буде зношуватися, як і інші метали це означає, що ваші моделі і гравюри залишиться в такт і ваші камені будуть триматися безпечно назавжди.

І одна остання думка для одностатевих пар. Якщо ви дійсно не хочете йти ультра-традиційний маршрут, будьте щасливі, що ви вільні від драми обручки, на відміну від багатьох різностатевих пар. Тому що в той час як обручка є лише представником обіцянку, обручки є істинними означником важливі зобов’язання.