сайт весільна музика додає королівської сенсорний

У рік королівського весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон, фахівця весіллях тільки «музику сайту I Do Music.co.uk додав особистого піаніста покійної принцеси Діани до її ЗРОСТАННЯ більше двохсот актів весілля.

Я займаюся музикою засновника Стіва Dolder каже:

“Ми дуже раді додати цю престижну художника в наш перелік, спеціаліст актів весільною музикою, і це особливо гостро сенсорний, що він виступає в році старший син принцеси Діани виходить заміж. Знаменитості посилання не є унікальним, і це стало нас з проханням, наші дії для їх знаменитості з’єднання. Результат здивував нас, так як виявляється, наші дії провели з Родом Стюартом, Роббі Вільямс, Take That, Стінг, Смокі Робінсон, Елвіс Костелло, Джулс Холланд, Кайлі Міноуг, Шарлотта Черч, Ронан Кітінг і Енріке Інглезе. Наші вчинки як правило, не кричати про відомих імен вони працювали, але ми вважаємо наших клієнтів хотіли б знати про зв’язок до слави “.

Я займаюся музикою був запущений колишнім діаграми доліва учасників групи і менеджера групи Стіва Dolder в січні 2011 року, коли Стів побачив, що хоча є ряд сайтів, музику бронювання не було жодного присвяченого фахівця площею весільна музика

Стів Dolder каже:

“Протягом багатьох років, якщо грати на весіллях та управління груп, які грають музику весілля я стала налаштовані на саме те, що наречений і наречена, або весільний планувальник хочуть від своїх музичних розваг, і ми впорядковано спеціалістом весілля діє з півночі Шотландії до Корнуолла. Ми вимагаємо, щоб наші дії розуміють, як працює весільною музикою і можете налаштувати свій репертуар, щоб задовольнити будь-якій аудиторії. Гарна музика весілля є дуже сфері Спеціаліст тому, ми відчували, що настав час для фахівця-сайту “.

Я займаюся музикою сайт пропонує широкий асортимент весільних діє з Big Band малих ансамблів. Індивідуальні дії як волинщиків і арфістов буде пропонуватися разом з деякими з провідних груп у Великобританії данину. Веб-сайт має зовнішній вигляд і неофіційне весільного планувальника. Сайт був розроблений, щоб бути швидким і простим у використанні, і повністю автоматизована. Наречені, нареченого або весільний планувальник можете переглядати акти за місцем знаходження або музичного жанру. Розділ “Вибрані” дозволяє їм зберігати вибрані дії для відтворення відео або аудіо кліпів для своїх друзів на ноутбуці або ручні пристрої.