розуміння подружніх конфліктів

У будь-якому шлюбі, навіть самі люблячі і гармонійні, бувають випадки, коли є розбіжності, і таким чином, щоб вирішувати конфлікти, пару впливає на добробут, якість і витривалість шлюбу. Деякі пари помилково вважають, що їхній шлюб не має ніяких шансів на успіх, якщо у них є суперечки, які могли бути пов’язані з загальне переконання, що конфлікт краще уникати, щоб забезпечити сім’ю гармонію. Результатом запобігання конфліктів часто ледь контролем гніву і глибоко вкоріненим невдоволенням з невирішеними проблемами.

Як не дивно, обговорюючи відмінності дійсно може сприяти зростанню і близькість у відносинах, якщо конфлікт буде оброблятися конструктивно. Конфлікт є нормальним і неминучим, а в змішаних сімей, питання переходу дітей, колишнього подружжя, фінансові проблеми і виховання дітей відмінності можуть збільшити обсяги розбіжності з негативними наслідками.

Серед багатьох експертів у відносинах і вирішення конфліктів, д-р Скотт Haltzman представляє унікальну можливість і практичні поради в своєму бестселері, Секрети щасливо одружених чоловіків: Вісім способів виграти ваші дружини серці назавжди. Доктор Haltzman в дистильованої поточних наукових досліджень з тисячі одружених чоловіків у корисної інформації, яка виділяє вісім ефективних стратегій, які допомагають роботі шлюбів.

Стратегія № 4: “Чекайте конфліктів і боротьби з ним,” допомагає парам отримати краще розуміння конфлікту, ілюструючи, як чоловіки і жінки біологічно жорстко з нею впоратися, настрої і мотиви, які розвивають в розбіжностях, моделі конфліктів і, як розвіяти їх. Кожен хоче почувати себе слухала, піклуються і впорядковано, і, знаючи про це проходить довгий шлях, щоб допомогти парам загальмувати конфліктів і згладити гострі кути, перш ніж вибухнути.

Ось що доктор Haltzman хоче, щоб ми знали про конфлікт:

1. Щасливі та нещасливі пари стверджують, приблизно така ж кількість часу, і приблизно стільки ж основними питаннями: гроші, секс і робота по дому є три найбільш популярних.

2. 69% спорів у шлюбі ніколи не вирішене, і це нормально.

3. І чоловіки, і жінки можуть використовувати конструктивні способи сперечатися, а погодитися не погодитися.

4. Конфлікт багатьох поверхнях раз через притаманного відмінності в тому, як сприймають конфлікт підлог і способи боротьби з ним.

Доктор Haltzman описує 4 поширених способів, що бої прискорюватися. Дивіться, якщо ви можете визначити самі або ваш партнер у будь-якому з цих описів:

Годування Вогонь: Ми всі знаємо, сценарій, в якому критики чи скарг озвучує, відповідь бути більш вороже, і так далі, аж до його вільним для всіх, що включає в себе стародавню історію з аргументів минулому. Ескалації, великі сварки просто не може бути відключена, як з-під контролю відеоігри, але продовжує прискорюватися. Стратегії ставлять гальма на під контролю “пожежі” включають пом’якшує тон, стає відомо про області згоди, зосередивши увагу на позитивні і “вважаючи, що емоції”, який по суті тягне за собою відмову від переростання в більш високу передачу з ненависним коментарі .

Зняття і уникнення: чоловіки мають більше шансів вийти з, а не мати справу з скаргою, ніж жінки, і це посилає зневажливе повідомлення для жінок, що робить їх дуже загострилася. Жінки люблять, тому що уникнення обговоренні питання змушує їх відчувати себе краще, навіть якщо це питання не може бути вирішене. Чоловіки уникнути і вивести звук на біологічні причини такої поведінки, але живити вогонь конфлікту з жінками в їх житті.

Негативна інтерпретація: Призначення непередбачених негативних сенс того, що чоловік робить або не говорять, може підбурювати великий конфлікт, який може перерости швидко, тому що кожна людина реагує на те, що не було ні озвучені, ні означало. Виклавши своє значення і активне слухання допоможе зменшити цю.

Вказуючи пальцем: Це класичний звинувачувати, який вимагає відповіді, який перетворюється на оборонний і більше критики. Ефективний метод полягає у використанні заяви, які я вказати пальцем на себе, а не вашого чоловіка. Найважливіший елемент конфлікту, як її вирішити або “залатати”, коли боротьба закінчилася. І чоловіки, і жінки повинні вирішити, чи слід бути правим важливіше, ніж збереження здорового шлюбу. Серед недавно, пари, які не могли примиритися після бійки, розлучень було 90%, в порівнянні з 84% успішних коефіцієнт шлюбності тих, кому вдалося заповнити.

Пари можуть насолодитися експериментували з багатьма видами стратегій відновити гармонію після бійки; це ставить конфлікт за ними, щоб вони могли рухатися вперед і зосередитися на меті насолоджуючись успішного шлюбу.

Шина Берг любить писати статті для StepHeroes stepparenting поради бюлетень на http://www.About-Blended-Families.com. Щоб дізнатися більше про щасливому шлюбі чоловіки, немає ніякої заміни для читання “Секрети щасливо одружених чоловіків” Скотт Haltzman, MD (Див. наш відео огляд на http://www.youtube.com/user/blendedfamilynews). Ви також можете приєднатися до нашого інтерв’ю з доктором Haltzman як наш Запитайте експерта гість на http://www.BlendedFamilyExperts.com.

Очі в очі: Використання даної статті вимагає посилання щоб залишатися на місці.