розуміння етапи шлюб

Так само, як життя, шлюб проходить через різні стадії. Деякі з цих етапів важко той час як інші представляють собою кульмінацію вашої любові. Але всі вони неминучі. Шлюб недостатності, проте, це не так. Цього можна уникнути, якщо ви розумієте різних етапах шлюбу і як найкращим чином керувати за кожним з них.

Перший етап: ідеалістичної любові

Молодята і, може бути, тих, хто був одружений протягом декількох місяців до року перебувають на цій стадії. Це райдужні всіх етапів, тому що ви і ваш партнер побачити всі зірки в твоїх очах. Майбутнє яскраво і красиво і у вас є всі підстави, щоб бути щасливим про ваш шлюб. Ви дуже оптимістично про ваш шлюб, і ви вважаєте, що ви і партнер не буде ніяких проблем на всіх стоять перед будь-якою проблемою приходить на ваш сайт. Ви вірите, що ви і ваш партнер не можете зробити нічого поганого.

Цей етап не буде тривати вічно, все ж. Хоча це, звичайно, добре, щоб насолодитися цій стадії стільки, скільки ви можете, це також було б добре, щоб ввести трохи реалізму у вашому шлюбі. Ви повинні пам’ятати, що це неможливо для вашого партнера або навіть ви самі залишатися бездоганним. Там прийде час, що ви будете робити помилки, навіть ненавмисно, і якщо ви ставите себе або вашого партнера на п’єдестал, то розчарування, що буде йти з такою ситуацією буде набагато більше.

Навчіться любити і приймати свого партнера таким, яким він є, і всі недоліки.

Другий етап: коректування і прийняття

Більше часу пройшло, і повільно, але вірно, завісу ілюзії, була відірвана, і ви побачите справжню форму вашого партнера, і ваш шлюб. Те, що ви раніше любили так багато про ваше дружині тепер ж речі, які вас дратують не буде кінця. Є в даний час так багато речей, щоб скаржитися, що вам цікаво, якщо це справжня любов, що у вас з вашим партнером. Чи справді це такий шлюб, що ви означало мати?

Кількість розлучень продовжує зростати, тому що багато людей володіють помилкова думка, що перша ознака проблеми шлюбу означає, що вони вже одружені не тій людині. Вони відчувають себе обдуреними з боку своїх партнерів і навіть їх власні почуття, коли їхній партнер робить щось, що заподіює їм шкоду. А справжня любов не означає легкий вітрильні всі шляхи. Істинна любов не дає вам ліцензію очікувати досконалості від вашого партнера в усі часи. Істинна любов це держава, яка вимагає постійної роботи і, у всякому разі, це завдання зробити ваші відносини роботи, що робить істинної любові і шлюбу все солодший.

У цей момент ваш шлюб, є дві речі, які ви і ваш партнер повинні зробити.

Насамперед, не намагайтеся заглянути всередину. А чи не дивлячись на свого партнера винні, вивчити ваші слова, почуття і дії. Є моменти, коли люди можуть бути настільки зайнятим звинувачувати інших розчаровує їх, що вони не розуміють, що вони винні в очікував занадто багато. Постараюся бути об’єктивним при оцінці вашої сторони в шлюбі. Ви дійсно настільки бездоганним, як ви думаєте? Не могли б ви були більш щадними, більше розуміння, або більше люблячим?

Наступне, що ви повинні вивчити, щоб відпустити всі ваші нереалістичних очікувань. Прийміть той факт, що ваш партнер недосконалий так само, як ви. Визнайте, що ваш шлюб недосконалі і потребують постійної роботи.

Третій етап: зміни і перетворення

З прийняттям приходить змін і перетворень. Шлюби розвиватися так само, як люди. Люди повинні рости і так робити шлюбів. Опір змінам та зростання може тільки завдати шкоди вашому шлюбу. Зрештою, зміна єдине, що постійно в світі.

Зміни, однак, є те, що людина повинна дійсно хочете для себе для того, щоб це відбулося. Ви не можете змусити вашого партнера, щоб змінитися, навіть якщо ви знаєте, що це для його ж блага і зробить ваші відносини краще. Спробуйте поставити себе на місце партнера. Ви оцінили б його, коли ваш партнер змушує вас робити те, що ви хочете зробити? Коли він говорить вам, що це для вашого ж блага, чи не так обурюватися його? Хіба ви не думаєте, що він припускаючи занадто багато? Хіба ви не кращий людина, щоб вирішити, що добре для вас? Всі ці думки ті ж самі думки, що ваш чоловік думав, коли ви змушуєте ваш чоловік зміниться.

Зміна рідко відбувається відразу. Це поступовий і тонкий, але, якщо вона йде від серця, то це буде тривати набагато довше, ніж зміни, які ви змушені вашого чоловіка зробити.

Найбільш ви можете зробити, це підтримувати партнера в тривожні часи і вірити, що він буде бачити істину для себе. Обговорення прийнятні, але не тоді, коли вони стають повномасштабний аргументи. При необхідності Ви завжди можете звернутися за зовнішньою допомогою, таких як радник шлюб або спільного друга, щоб допомогти вам обом досягти правильне уявлення про ваш шлюб.

Заключний етап: справжня любов

Коли ви досягнете цього остаточного і найтриваліших етапу в шлюб, то поздоровлення у порядку, тому що не всі пари вдалося дістатися до цього місця. Коли ви досягти стану реальної любові в шлюбі, ви і ваш партнер не тільки в любові один з одним, але ви також дізналися, стати другом і компаньйоном один до одного.

Сексуальні стосунки є життєво важливою частиною шлюбу, а як ти постарієш, то цілком природно, ваше статевий потяг, щоб стати менш потужні і часті. Якщо фізична бажання є єдиною основою вашого шлюбу, то ви не знайдете нічого, щоб бути задоволеним у вашому шлюбі як тільки ви досягнете старості.

Це ніколи не занадто пізно, щоб прагнути до цієї заключної стадії шлюбу. Це може зайняти багато часу, щоб потрапити туди, але важливо не втрачати надію. Як тільки Ви робите те битва закінчена, навіть перш, ніж це почалося. Звичайно, це так само важливо не тиснути один одного занадто багато на все робите правильно. Ви можете бути трохи розумніші, тепер, знаючи, що ви робите, про різні етапи шлюби, але ще можна було робити помилки. Тим не менш, навчитися відпускати і рухатися далі. Це один з ключів до щасливого і тривалий шлюб!