розлучення і захист активів

На жаль, деякі люди не грати чесно, коли справа доходить до розлучення. Одним із прикладів відбувається в обмін майна. Є всякі капості, які можуть означати ще більше страждань в той час, складна сама по собі.

Так що вчіться ці факти і виховувати себе, щоб ваші права і пільги. Пам’ятайте, що розлучення це стан матерії і розлучення закони варіюються від штату до штату.

Є кілька важливих кроків, які ви повинні прийняти. Спочатку зробіть список кожен шматок майна, отриманого в період шлюбу, то сфотографувати кожен елемент і це професійно цінують. Це не є незвичайним для чоловіка стверджують, що певний предмет немає і ніколи не існувало. Маючи фотографічні свідоцтва ви принаймні мати можливість оскаржити це твердження.

Отримання професійної оцінки важливо. Якщо ви вгадати значення те, що ви може бути безнадійно неправильно. Картина наприклад, можливо, дуже цінується протягом багатьох років. Значення елемента в грошовому вираженні важливо розлучення судді. Значення в емоційних або сентиментальна умови можуть бути набагато більш важливо для вас.

Будьте в курсі залишивши сім’ю вдома. Якщо майно надається ваш чоловік, і ви залишите за те, що ви думаєте, це в останній раз, ви не можете бути дозволено повернутися всередину без дозволу. Це не просте питання, оскільки правило не застосовується, якщо ви пішли добровільно. Але краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати. Якщо ви залишите дому і не стверджую, елемент або елементи яких пізніше вважаєте своїм, залишивши їх позаду може дати ваша дружина першого виклику на це майно. Перед від’їздом двічі перевірте, що у вас є все, що ви хочете і маєте законне право взяти з собою.

Там цілком може бути документацію про власність від шлюбів – квитанцій, сертифікатів акцій, гарантій тощо. Зберігати ці документи в безпечному місці, далеко від сімейного будинку. Ці папірці може бути вашим єдиним доказом, стверджуючи певні володінь. Якщо ваш чоловік чи прихильник ваш чоловік може легко отримати ці документи, вони можуть зовсім зникнути. Ви повинні дбати про свої власні інтереси.

Було б краще зосередитися на тих активів, які найлегше сховатися. Вдома чи караван, ймовірно, не зникнуть в відразу, якщо взагалі, але сертифікат акцій може зникнути в одну мить. Роботи на першому тих пунктів, які найлегше приховати або утилізувати.

Гроші можуть бути зрушені, а також предметів. Ваш найкращий друг в усьому це свідчить. Документація є життєво важливим. Наприклад, якщо у вас є запис про баланс рахунку в банку, а потім цей баланс змінився, і змінився значно, докази у вигляді документів можуть бути представлені до суду. До розлучення ви можете звернутися до суду, щоб мати заморожений. Це може зайняти багато часу і грошей, тому збір документів завжди ваше падіння заднє положення.