розлучення поради для батьків

Коли ви отримуєте розлучення і є діти, то для неї важливо бути обережним, як ви реагуєте на очах у дітей. Після того як ви говорите їм, що відбувається, і пояснюючи їм, що вони як і раніше люблять і батьки, ви не хочете, щоб засмутити їх у будь-якому випадку. Ви повинні переконатися, що діти відчувають себе безпечно і впевнено, знаючи, що і батьки їх люблять.

Ви ніколи не повинні їсти боротьба в присутності дітей з іншим батьком. Це буде дуже тривожним для дітей і може призвести до їх боятися того, що може відбутися в майбутньому. Ви не повинні говорити по-поганому про інше батьку, а також. Ви повинні бути дуже обережні, щоб не називати інші імена батьків або погано говорити про будь-якої речі, що вони зробили.

Ніколи не залишайте дітей від іншого батька, якщо вони не знаходяться в небезпеці ні в чому. Ви повинні дозволити дітям побачити батьків, коли вони відчувають необхідність. Хай знають, що вони можуть назвати їх у будь-який час, і ви будете щасливі вигнати їх бачити, що ти скоро резиденції колишнього чоловіка будь-який час, що вони хочуть.

Ви ніколи не хотіли, щоб дистанціюватися від своїх дітей. Ви повинні тримати вашу відповідально бути батьком. Ви повинні спілкуватися з дитиною і бути хорошим батьком. Це важкий час, і може бути дуже гнітючим для багатьох дорослих. Важливо тримати свої сили і фізично, і емоційно заради дітей.

Не намагайтеся купити прихильність дитини з подарунками і грошима. Вам потрібно провести час з ними, і нехай вони знають, що вони найважливіші речі прямо зараз. Ви повинні тримати всі ваші обіцянки їх і не відмовитися від них по будь-якої причини. Якщо ви говорите, що ви збираєтеся бути є певний час, ви повинні бути там.

Якщо ви думаєте, що дитина повинна мати терапію, ви повинні прийняти необхідні заходи. Чи вважаєте ви, ваша дитина повинна поговорити з кимось, якщо вони повинні поговорити з професіоналом нехай вони, як це відбувається, щоб допомогти дитині в довгостроковій перспективі. Вкрай важливо, щоб діти, щоб мати можливість обговорити свої почуття і бути впевнені, що вони не мають нічого, щоб хвилюватися про про розлучення. Це нічого, щоб соромитися, і дитина повинні бути зроблені, щоб відчувати себе комфортно, про все, що відбувається навколо них.