розлучення не питайте, чому

У житті, я прийшов, щоб змиритися з тим, що є питання мої, які ніколи не будуть дані відповіді, до мого задоволенню, якщо взагалі. Я прийшов, щоб прийняти той факт, що деякі речі в житті за межами мого розуміння, і я повинен довіряти чи вірити, що певні випадки дійсно поза сферою людського розуму. Крім того, я прийшов, щоб побачити, як ці акти виконаних робіт з їх супутніми віри про життя поняття, які відносяться до навчання, як відпустити і рухатися далі після вашого розлучення.

Катастрофа на Гаїті ще один приклад з мого боку не в змозі отримати мій погляд навколо події, яка демонструє несправедливість життя. Чому країна повинна і люди страждають таким екстремальним трагедії знову і знову і знову? Чому саме вони? Хіба життя не досить сильно, як вона є? Чому б вищою істотою, який повинен бути жалісливим дозволяють щось на зразок цього? Чому?

Там немає відповіді. Ви можете поговорити з будь-яким експертом, будь-який політик або будь-яка людина духовенства, і ви не отримаєте відповідь. Намагаючись зрозуміти і осмислити те, що безглуздо це не тільки марно, але й небезпечно пригнічує психіку людини. Намагаючись зрозуміти Whys недавнього землетрусу на Гаїті кшталт спроби розібратися у Голокості або геноциді в Руанді.

Замість того щоб шукати відповіді на питання, на яке не можна відповісти, чи може бути інший варіант, який дозволить нам створити відповідь? Що, якщо це землетрус, нарешті мобілізує світ відновити Гаїті таким чином, що в країні буде краще, ніж до землетрусу? Що, якщо це землетрус стає заклик до дії, яке було необхідно для так довго?

Висвітлення у ЗМІ землетрус і подальше вилив допомоги цій країні показали неймовірну резервуарів людської сили і витривалості, яка, здавалося неймовірним за нормальних обставин. Це те, що може статися, коли ми стикаємося з екстремальними умовами: ми на висоті, і ми отримуємо доступ до сили, що ми не знаємо, що ми володіли.

Розлучення схоже на стихійне лихо, що воно може похитнути основи нашого життя і залишити позаду спустошення. Ми можемо піти далі, щоб дослідити наші шлюби і розлучення щоб побачити, де були тріщини у фундаменті. Ми можемо прийти до розуміння багатьох з причин розпаду нашої спілки з нашим колишнім, але він як і раніше не відповідатиме на основне питання «Чому я?

Крім того, що, можливо, є способи реагування на ваше розлучення, які можуть запропонувати вам, як і жертвам землетрусу, можливостей для поліпшення і зростання у вашому житті. Що, якщо це розлучення дозволяє зцілити всі старі емоційний багаж ви були носити з собою протягом багатьох років? Що, якщо це розлучення дозволяє отримати доступ приховані резерви сил та інтелекту, що ви не знаєте, у вас? Що, якщо це розлучення є відкриття для вас, щоб створити більше речей, які приносять вам радість і виконання в житті? Що, якщо це ваш заклик до дії, щоб бути присутнім на всі речі, які ви заборонили протягом багатьох років? Що робити, якщо ваш розлучення відкриває нові можливості для вас? Що робити, якщо ваш шлюб був закінчити для того, щоб бути тим, ким ви насправді хотів бути в цьому житті?

Давайте не будемо забувати про віру або довірі, які повинні супроводжувати даного типу поїздки в житті, будь то стихійне лихо, розлучення, смерть близької людини або будь-які інші зміни життя обставинах. Я щиро вірю, що ми повинні бути готові визнати, що немає пояснень за все в житті. Тільки подумайте про наших дітей питання запитав нас, коли вони були дуже молоді: Чому небо блакитне? Чому я повинен йти спати? Чому існує поганих людей у ​​світі? Чому ваш друг повинен померти? Навіщо, навіщо і чому?

Ви не повинні вірити в якої-небудь однієї релігії, щоб мати віру або довіру. Ви можете мати почуття Serendipity. Ви можете вірити, що нічого не відбувається випадково. Ви можете вірити, що там може бути більше плану для вас, що ви не можете побачити прямо зараз. Ви можете вірити, що є велика сила на роботі в цьому світі. Ви можете бути впевнені, що є хороші речі, які завжди виходять погані, горезвісний срібні накладки. Ви можете вірити в можливості проти неможливого. Ви можете прийняти точки зору, дивлячись на те, що може бути доступна в цьому подія, яка може служити вам. Ви можете бути впевнені, що ваше життя розгортається в певному напрямку з певною метою.

Я думаю, що людей, які понесли великі особисті трагедії і скористалися тим, що життєвий досвід, щоб стати чимось більшим і кращим, що вони ніколи б не було їхнє життя не приймаються цим маршрутом. Особистої битві Ленса Армстронга з раком зробила його сильним захисником досліджень раку. Іракські ветеринара Мелісса Стоквелл кредитує втратила ногу в бою її перемоги на Олімпійських іграх (плавання) для інвалідів, а також дуже успішним, і виконання нової кар’єри в протезуванні. Не те щоб вона вибрала б втратити ногу, не у всіх. Це було просто, що в ухваленні її втратою вона змогла вибрати, як краще жити своїм життям в цих нових умовах. Скільки разів ви чули, як люди кажуть, що їх вдячність за життя так набагато більш інтенсивним, тепер, коли вони страждали змінити життя досвід?

Це все зводиться вас, маючи владу над власним життям, щоб вибрати те, що краще для вас і що буде рухати вас вперед. Ви не завжди можете отримати відповіді на ваші запитання шукають, але навіть якщо у вас є відповіді на всі питання він не змінить вашу нинішню реальність один небагато. Речі все одно буде те, що вони проти того, що ви можете думати, що вони повинні бути. Довіра, як ваше життя розгортається. Вважають, що є причина. Повірте, що є багато важливих уроків життя і мудрість, яку ви отримаєте, якщо ви відкриваєте себе для них. Вірте, що все буде добре. Вважайте, що альтернативна точка зору досить тужливим.