розвивати ваші відносини з додатковою любові, тепла і пристрасть

Там завжди певне свічення на обличчі, коли це початок відносин. Ви робите все можливе, щоб сподобатися вашому партнерові, і навпаки. Романтичні вечері при свічках, прогулянки, покупки подарунків, лягати спати всю ніч говорити, а потім … Ну, робити більше, ніж говорити! Все здається таким досконалим, але, як проходить час, ви виявите, що щось негаразд у ваших стосунках.

Там немає іскри, вогонь не залишилося в ньому. І раптом в один прекрасний день ви прокинетеся цікаво “Є романтики мертвий? Ну, не хвилюйтеся. Є способи, щоб зберегти ті романтичні жести довго у відносинах.

любов-росте-глибоких

Це правда, що ви можете пропустити ті моменти, коли ви і ваш партнер звик дивитися один одному в очі і триматися за руки. Але думати про це таким чином – з плином часу, ваші відносини заглибилися, принісши з собою довіру, комфорт, безпека і справжня інтимність, що приходить від знання, що хтось так тісно. Новий роман завжди цікаво, але швидкоплинно. Важливо оцінити чудові речі, які приходять від часу, а не новинка.

зробити час

У цьому стрімкому житті є багато зобов’язань, які потрібно виконати. Але тоді вони були існуючі навіть на початку ваших відносин, і ви використовували, щоб зуміти взяти тайм-аут для вашого партнера. Значить, ви можете перенести ваші плани ще раз. Візьміть тайм-аут для вашого партнера. Можливо, ви могли відмовитися від вашого танцювального класу протягом дня за вечерею при свічках або вставати раніше вранці, щоб приготувати сніданок разом. Або плануєте поїздку вихідних днів. Справа не в тому, щоб взяти ваші відносини як належне. Це так само важливо, як і інші пріоритети.

Поговоріть один з одним

Коли ви познайомитися з ким-то ви схильні розповісти їм про ваше життя, ваші прагнення, свої секрети і чути їх у відповідь. Але коли ви відчуваєте, що ви знаєте когось, навиворіт, ви відчуваєте, що не так багато, щоб спілкуватися. Замість цього, ви скаржитеся на щоденні роздратування, вам зосередитися на тривіальні, а зміст. Там завжди більше, щоб дізнатися один про одного. Навіть обговорювати поточні події або попросити вашого партнера свою точку зору на проблему. Тільки обговорювали поверхні вашого життя призводить до відчуження. Зрештою, ви будете відчувати, що підключення, яке було на початку зникла. Продовжуйте ставити питання про їх життя і обміну спогадами та історіями і надалі спиратися на зв’язку, не даючи йому згаснути.

Зробіть все можливе,

Це просто лінуватися у відносинах. Ти перестаєш сказати спасибі або сказати “Я тебе люблю”. Це не займе багато зробити трохи більше зусиль, щоб бути уважним і вдячним, але це легко забути, наскільки це важливо. Пам’ятаєте, на початку ваших відносин, коли ви були так прагнуть здивувати своїх нових коханця з сніданком або спонтанне маленький подарунок? Не забувайте, що. Візьміть пляшку вина, коли ви знаєте, ваш партнер був поганий день на роботі, зробити деякі суп, коли вони відчувають себе хворими. Такі дії зроблять ваш партнер такої ж речі для вас. Нехай ваш партнер знає, що він як і раніше важливо і варто зробити зусилля для.

Дізнайтеся те, що кожен з вас очікує

Двоє з вас піти на окремі номери, і кожен записати свої ідеї проводити час зі своїм партнером. На що це схоже? На що це схоже? Потім ви можете поділитися ним.

Збережи вогонь палаючим

Якщо ваші відносини як і раніше важлива для вас, то це буде коштувати трохи більше часу і зусиль. Чи не труїти і не приймають вашого партнера як належне. Любов, як рослина. Він потребує послідовному, особливу увагу, щоб процвітати. Без цього ваші відносини судилося відмерти.