речей, щоб розглянути при розгляді розлучення

Ви думаєте про розлучення і турбуючись про те, як ваші діти будуть жити. Це ваша робота, щоб захистити їх, і ви можете вибрати, щоб мати мирне розлучення. Розум працює найкраще, як парашут, коли він відкритий. Є дуже творчі способи, щоб розділити майно і розділити дітей, якщо обидві сторони тримати їх очей на приз – благополуччя дітей. Вони не просили цієї драми і можна, щоб захистити їх, коли двоє з вас працювати над цим. Ідея «працювати на нього”, може здатися дивним для пари, яка збирається зруйнувати тільки тому, що їхні стосунки не “працюють”, але якщо у вас є діти разом ваша робота ніколи не закінчиться. Там буде весілля і онуків та свята для іншої частини вашого життя. Якщо почати Третю світову війну зараз, коли діти опиняються в центрі, вони будуть мати, щоб зробити багато качки і охоплюють як ваші словесні свист куль над головою.

Зробіть крок назад і зосередитися на дітях. Незалежно від того, сприймається образи може або не може трапитися з вами, це, де ви знаходитесь прямо зараз, і грати в гру звинувачень може змусити вас почувати себе краще, але це не є продуктивним. Трохи раціональне мислення, а не грати жертвою власних почуттів є те, що найбільш необхідно просто зараз. Чим більше ви зосереджені на гнів, більше гніву ви будете почувати себе. Зосередьтеся на дітей тепер замість. Хто з вас був основною вихователь дітей? Подружні і аліменти, як правило, не достатньо для підтримки життя, до якого ви вже звикли, що означає перебування в будинку батьків доведеться йти на роботу. Так що якщо ви обоє працюєте, то ви дійсно отримаєте можливість поглянути на загальну ситуацію під варту. Важко виховувати дитину в поодинці. Іноді вам дійсно потрібна перерва для вашого ж блага.

5/2 2/5. Причина цього плану спільного дитини настільки популярний, тому що він дає дітям надійний вид послідовності, що вони жадають. Один з батьків завжди приймає понеділок і вівторок, а другий з батьків завжди бере в середу і четвер з вихідним ходить взад і вперед. Цей графік передбачає продовження контакту з дітьми, так як ніколи не буває більше 5 днів, коли вони знаходяться далеко від вас. Кілька разів вихідні впадає в понеділок / вівторок, а іноді вона впадає в середу / четвер. Маючи великі шматки часу з і без дітей дозволяє планувати особистої та робочого життя, що багато людей користуються.

Що стосується фінансової сторони, якщо у вас є гіркий, відмовляються від співпраці, Приватне підприємство дружина, спробувати збирати підтримку. Це неможливо, якщо вони не хочеться платити вам. Ця боротьба за владу, ймовірно, призведе велику підтримку незібрані. Останнє, що ви хочете, щоб йти на війну з людиною, як це. Так що тепер ми говоримо про найбільш важливе рішення, ви будете робити. Вид розлучення у вас є до вас? Деякі люди хочуть йти в лютий вогонь. Є БАГАТО адвокатів, які просто люблять клієнти так, тому що вони знають, що вони можуть зробити багато грошей від вас. Але якщо у вас є самозайняті дружина, потрібно, щоб вони співпрацюють. Ви знаєте, що ваша бабуся говорила про лов більше мух з медом. Довго, дорого, змагальності розлучення не дасть реальний результат, коли сторони, хто повинен підтримка наймом. Вони будуть копатися в їх лікує і зробити так багато творчих бухгалтерського обліку, ви в кінцевому підсумку їх сплати.

Ми створюємо наше життя з нашого наміру. Це може здатися лічильник інтуїтивний. Ви не мають наміру за свій шлюб до кінця, а ви? Уявіть, що ваша мета, як м’яз, тим більше ви тренуєтеся, тим сильніше він стає. Якщо двоє з вас має намір порвати з стільки співпраця і щедрість можливо вас обох буде краще, матеріально і емоційно. Я завжди кажу те ж саме з людьми, ви можете розділити пиріг двома способами або чотирма способами. Який шлях ви отримуєте найбільше? При використанні посередництва розлучення, ви вирізали юристів. Середня плата в Каліфорнії, коли обидві сторони мають свої власні юристи становить $ 20 000 кожен, але правда в тому, що чим більше ви повинні втратити більше ваша плата буде. Адвокати Каліфорнії розлучення є єдиними видами, чиї гонорари адвокатам захищені справедливість у вашому домі. Вони знають, що вони платять. Як ви думаєте випадку займе більше часу, або розсмокчеться швидше, коли у вас є багато активів? Природа людини, яким він є, деякі адвокати будуть переконатися, що справа не вирішити, поки не залишилося нічого для боротьби з о. Якщо ви хочете більш докладно, читайте Холодний будинок Чарльза Діккенса. Нічого не змінилося з 1800 року.

Переважна більшість людей знають, що у них є. Більшість пар, точно знати, що у них є активи таким чином, немає ніяких проблем таємних рахунків у швейцарських банках так чому ж їхні адвокати витрачають тисячі доларів, приймаючи відкладень і служачи повістки до суду. Навіщо купувати більше, ніж потрібно? Ви ніколи не зробив би цього з будинок або автомобіль? Навіщо ви робите це з розлученням? Я не кажу, посередництво для всіх, але якщо ви обоє порядні люди, які просто хочуть, ніхто не намагається образити іншого, і ви обидва чесні і надійні про гроші з достатньою честю тримати своє слово, то ви ідеальний клієнт для посередництва.

Розлучення перехід, який має свої проблеми, але досвідчений посередник допоможе вам у дорозі, який є мирне і шанобливе до вас обох. Ціни на посередництво визначається досвідом і де ви розташовані так, зробити кілька дзвінків, інтерв’ю кільком посередникам, щоб переконатися, що ви повністю інформовані. У моїй власній практиці весь процес в середньому займає від 4-7 годин, але є певні домашні завдання, які необхідно виконати до початку роботи зі мною. Запитайте посередник, який відсоток від їх справ і оселитися скільки зустрічей пішло. У Каліфорнії середня вартість, коли обидві сторони мають свої власні адвоката становить $ 40000 Тому, що б посередником звинувачення будуть невелику частину цього. Фінансові вигоди від посередництва є очевидними, але що ще більш важливо, ви будете досить комфортно з вашим чоловіком до співпраці батьків своїх дітей. Це найкращий подарунок, який ви можете дати вашим дітям. Я повинен знати, я був одним з тих дітей, які опинились в середині. Ось чому я роблю те, що роблю. Використання посередницьких замість судових приносить деяке розсудливість назад в процесі розлучення, тому що змагальності руйнує сім’ї. Так запитаєте себе, які розлучення ви хочете? Мирний розлучення це ідея, час якої настав.