реалізувати свій план на російський романс тур соціальної

Отримати багато відпочинку у другій половині дня перед соціальними. Це буде довга ніч. Одягатися в спортивну куртку і краватка або діловий костюм. Випадкові п’ятницях не прижився в Росії поки немає.

Принесіть фотографії себе, свою сім’ю, і фотографії, які показують ваш спосіб життя, ваш будинок, і область, де ви живете. Жінки будуть любити їх, і вони нададуть криголамів в розмові. Вони також будуть відчувати себе більш комфортно з вами.

Є список питань, які ви хочете запитати у них. Не бійтеся бути прямі і по суті. У вас є хвилина, а не тижнів, щоб познайомитися з ними. Візьміть з собою ручку і невеликий блокнот, щоб записати імена і телефонні номери з жінок ви хочете займатися після соціального.

Так, ви хочете бути інтуїтивним. Вам подобається, як вона виглядає і поводиться? Чи важко вам з нею? Чи є вона цікава? Ви відчуваєте, що ви хочете більше часу проводити з нею? Вона відчуває справжньої? А вона, здається привертає до вас?

Якщо ви бачите, заклопотаний бомба, що ви не можете чекати, щоб зустрітися, і вона не в Вашому профілі список, перейдіть привітатися, якщо ви змушені. Ви не повинні залишатися повністю з вашим профілем списку.

Але ви повинні принаймні спробувати зустріти жінок у Вашому профілі список, перш ніж почати говорити з жінками у випадковому порядку. Це буде принаймні переконатися, що ви зустріли деякі жінки, яких ви є спільність зі перш ніж почати чарівною королеви дискотеки, валиком дівчата, студенти університетів і моделей жіночої білизни.

Привіт усім. Удачи. Тільки не забувайте, чому ви перебуваєте в соціальному.

Поговоріть з кожною жінкою коротко. Дізнайтеся її. Шукайте якась особиста зв’язок між вами двома. Вона цікавий співрозмовник? Чи є у неї цікаве хобі або інші характеристики, які приваблюють вас? Хотіли б ви, щоб проводити більше часу з нею? Хотіли б ви дізнатися її краще?

Якщо так, то запишіть її номер значок і її ім’я. Ви можете домовитися про зустріч з нею пізніше після соціальних коли ви можете витратити більше часу з нею.

Кілька порад про те, як отримати перевагу на соціальному. Знайти власників місцевих шлюбних агентств, або їх представники, які знаходяться на соціальному. Вони, як правило, зрілі чоловіки або жінки. Як правило, вони говорять по-англійськи досить добре. Вони часто оточений жінками від їх агентства, які їх супроводжують.

запитайте обізнана російських жінок у відвідуваності для рекомендацій.

Поговоріть з ними. Скажіть їм, трохи про себе. Хто ви і що ваші шукаєте. Вони знають, що жінки в їхній агенції краще, ніж будь-хто і може бути в змозі направити вас до жінки в їх агентства, який відповідає цьому опису. Крім того, багато туристичні компанії є перекладачі на громадські заходи. Якщо перекладачі або туру персоналу були з турфірмою, на деякий час або якщо вони були в Socials від різних компаній, вони можуть бути знайомі з деякими з жінок, які відвідують.

Знову ж таки, ви можете задати їх, які могли б відповідати вашому опису жінок вони знають. Деякі з них можуть не захотіти, щоб дати цю інформацію, але ви завжди можете попросити.

Майте на увазі, багато хто з жінок, які відвідують громадські заходи були більш ніж до одного соціального з більш ніж однієї турфірмою. Багато з них мають більше досвіду в Socials, ніж ви.

Якщо ви зустрінете жінку, яка вас приваблює, ви можете поговорити з туру персоналу і запитайте їх, відверто, якщо вони знають причини, чому ви не хотіли б, щоб зв’язуватися з нею.

Уважно вислухайте їхні відповіді, як люди мають свої власні причини пресонала симпатії чи антипатії до інших. Іноді вони можуть ревнувати або мати конфлікт особистості з іншою жінкою. Так що беріть свої коментарі з ходу, але використовувати всі ресурси доступні для вас, в тому числі інших чоловіків в тур.

Отримати їх думку з жінок ви зустрічаєтеся. Прислухайтеся до них. Оцінити свої коментарі з вашим власним судженням.