рада шлюбу

Шлюб це гарні стосунки. На жаль, протягом поточного року, більше шлюбів отримання зламаний, ніж будь-коли. Люди не в змозі співіснують разом у шлюбі. Які можливі причини? Чому шлюби ламаються швидше, чому ми не отримували те, що ми хочемо від шлюбу? Чи є наші очікування не так? Або наш вибір партнера несправний? Давайте з’ясуємо.

Основними факторами, які сприяють успіху в шлюбі – Знаючи, що ми бажаємо у шлюбі, правильний вибір партнера для виконання цих бажань, що визначають цілі та шлюбу отримання схвалення про них від партнера, обговорюючи всі питання, які боляче відносин, зміна свій власний стиль, що стосуються шлюбу, так що стає сильнішою і не здаватися так легко, якщо тріщини розвиваються і спробувати врятувати шлюб. зруйнований шлюб не подобається по одній і болить.

Шлюб як віз на двох колесах. Обидва партнери є колеса. Якщо одне з коліс стає слабкішим або, якщо колеса відрізняються за розміром, візок зупиниться. Це схоже на шлюб. Якщо один з партнерів домінує більш-вимагає більше тільки для себе / себе, шлюб буде страждати. Для шлюбу, щоб досягти успіху, партнери повинні піклуватися один про одного, бажання, емоції, фізичні потреби та інтелектуальних потреб. Обидва партнери повинні підтримувати один одного, щоб рости, а не критикувати один одного. Наприклад, якщо партнер знає, що його / її чоловіка слабкий в певній галузі, це обов’язок іншого партнера, щоб компенсувати це, і не критикуйте. Ще одним фактором є страх конфлікту. Іноді конфлікти стали настільки біль дає, що партнери не говорити один з одним, побоюючись, що може виникнути конфлікт. Цей страх перед конфліктом вб’є всі комунікації. Замість того, що необхідно, так це-здорового спілкування та мирного вирішення конфліктів у дусі взаємних поступок. Навіщо партнера боятися говорити з іншими партнерами в шлюбі? Це звучить смішно, але це правда. Ця фаза заклинання при смерті шлюбу. Шлюб красивий етап життя. Секрет криється в тому, як вести на все життя.