рада шлюбу позбутися що, якщо і трава зеленіша фантазій

У кожному шлюбі, важливо, щоб охороняти себе від що, якщо і трава зеленіша може бути фантазій.

Це природна реакція на те, що, якщо цікаво, коли ваш шлюб починає боротися і стикається з труднощами. Думка про те, що, якщо я почати все спочатку з кимось ще, все буде інакше цей час дуже поширені серед шлюбів. Люди в даний час доби знайти його набагато простіше просто здаватися потім витрачати час на виховання та виправлення відносин вони мають зараз.

Ось як все це починається: пара одружується, спочатку здається, що все знайти і денді, але потім через деякий час речі починають отримувати скелясті, ми починаємо приділяти більше уваги на робочому місці, щоб бовтатися з нашими друзями, щоб проводити більше часу на комп’ютері, до перегляду телевізора і т.д.

І раптом другу протилежної статі (сусід, робота партнера, хтось ви зустрілися в Інтернеті) починає виглядати більш привабливо, ви починаєте говорити все більше і більше з ними, ви починаєте відкривати і ділитися особистими речами і вашим друг каже вам все, що ви хочете почути. Так як в домашніх умовах ви не отримуєте увагу, яку ви хотіли б, ви починаєте насолоджуючись увагою ви отримуєте від вашого друга, думки, як, мій друг дійсно прислухається до мене, він дійсно розуміє мене почнуть рости вгору.

Ви скоро зрозумієте, що залучення зросла набагато більше, ніж просто друзі. Ви отримуєте задоволення від почуття, але він також лякає вас, оскільки ви знаєте, що ви одружені.

Ось коли ваш розум починає грати з тобою в ігри. Що робити, якщо:

Що, якщо я залишаю моїм чоловіком і почати зустрічатися з цією людиною. Все буде краще і я буду мати відносини я завжди хотів.

Правда: Пам’ятайте, що всі відносини на початку походити на казку. Спочатку все, що ви думаєте, що Ви зустріли ідеальної людини, того, хто тебе любить, піклується про тебе і розуміє тебе. Пам’ятайте, що ви, мабуть, думав те ж саме про ваше дружині, коли ви вперше почали зустрічатися. Так чому ви так впевнені, що з цим іншою людиною, все буде інакше.

Це не коли ви починаєте мучити себе фантазіями ідеальний шлюб, коли істина не існує ідеальний шлюб. Всі шлюби, які наполегливо і успішно є через самовідданості і важку роботу, яка була введена в них.

Так ви говорите, любов не повинна бути настільки великою і важкою роботи, але те, що я маю на увазі охороняє себе від зовнішніх впливів, які можуть зруйнувати ваш шлюб і покласти зусилля, щоб почати виховання і відновлення вашого шлюбу.

Не шукайте інший, щоб врятувати вас від вашого шлюбу. Спробуйте для роботи речі з вашим чоловіком. При правильній орієнтації та консультування, ваш шлюб може цвісти.

охочі ваш шлюб краще.