підходить до нас, щоб вийти заміж важливі факти необхідно враховувати при подачі на візу K1 жених

Вітаємо з заручинами вийти заміж! Спочатку приходить любов, і настане візи взяти з собою кохану людину в США. Багато хто, хто планує їх шлюбу в США з громадянином США, мають важливі питання і проблеми, вони хотіли б вирішувати такі як:

Що мені потрібно зробити, щоб підготувати і розглянути на успішний результат для нашого випадку?

Ви, напевно, особисто зустрічався протягом останніх 2 років, і ви повинні показати істотні докази цього. Збережіть ваші посадочні талони, квитанції готелю, події, телефонні рахунки, електронну пошту, чати, листівки, листи, фотографії і як багато доказів, як можна показати, ви зустрілися, і ведуть ваші відносини.
Заявник повинен бути громадянином США.
Жодна зі сторін може бути в шлюбі на момент подачі K1 наречена Visa випадку.
Ви повинні бути остаточним розлученням укази, підписані суддею або судом, якщо ви були одружені раніше.

Орієнтовно планувати своє весілля, магазин для кілець і отримати оцінку, подивіться на зали весілля, поговоріть з вашої церкви і отримати документацію цього. Знайти весільний планувальник і т. д., але не встановлювати конкретну дату весілля іншому випадку ви будете в залежності від уряду, щоб обробити ваш випадок якраз до весілля! Які можуть представляти як проблему, якщо віза не приїжджає на час! Кращий курс дій полягає в попередньому плануєте весілля буде проходити протягом року. Вам потрібно буде якомога більше цієї докази, можна показати, ви дійсно плануєте весілля в США.

Будьте впевнені, ви можете підтримати ваш наречений у США через присягою угоди про підтримку ви підпишете. Це документ громадянина США знаків, кажучи, що уряд ваш наречений не стане опікою держави, тобто, ваш наречений іноземний громадянин не може отримати допомогу уряду США. Таким чином, ви повинні продемонструвати, ви можете підтримати ваш наречений через Контрольна робота літери, податкові декларації, виписки з банківських рахунків, активів і т.д. Якщо ви не можете продемонструвати це вам потрібно буде знайти спільні спонсор приєднатися до вашої присягою для демонстрації підтримки буде доступна в разі потреби .

Ваш наречений не може чекати, в США для отримання візи вони повинні чекати за кордон у країни, де вони живуть настійно запропонував, щоб вони не приходять на туристичної візи або безвізового чекати візу нареченого, а потім повернутися додому. Консульство США за кордоном міг заперечувати тому випадку, якщо це відбувається.

Якщо ви або ваш наречений будь арешт запису або вироки суду це може представляти як проблему для досягнення успішного результату на отримання візи K1 нареченого. Ви повинні звернутися за імміграційної адвоката визначити, чи є запис вплине подачі справи.
Консульство поставить вам ряд питань про ваші стосунки, і ви повинні бути готові, щоб обговорити ваші відносини з консульством. Завжди говоріть правду. Якщо ви прострочені на візу в США або подали на будь-яку іншу візу і раніше було відмовлено або ви коли-небудь в’їхали в США нелегально, ви повинні бути готові обговорити це з консульством. Ви повинні звернутися за імміграційної адвоката, щоб обговорити ці питання, якщо будь-який з цих ситуацій відноситься до Вас, перш ніж подати на отримання візи.

Як процес?

Є три кроки в цьому процесі і три державні структури беруть участь:

крок 1 Служби громадянства та імміграції

Клопотання підписується спонсором громадянином США і знаходиться в рубриках поряд з правильним доказів та допоміжна документація, громадянство США та імміграції США (USCIS).
У петиції стверджується і рухається вперед у Національний Візовий Центр.

Крок 2 Національний візовий центр

Затверджений наречений клопотання було направлено до Національного візового центру (NVC). Національний візовий центр доручає цю операцію ряд консульських і може почати підготовку до інтерв’ю консульства. Це залежить від консульства.
Справа направляється до консульства для запланованого співбесіду.

крок 3 консульських обробки

Заявник взяв участь в інтерв’ю з добре підготовлений оновлений файл і нових доказів, представлених. Заявник знає файлу і готується до інтерв’ю.
Тримач візи нареченого мають 6 місяців на в’їзд в США і один раз на США є 90 днів, щоб одружити свого нареченого громадянина США. Ваш наречений іноземний громадянин повинен потім починають проводити коректування їх положення на проживання в США після того, як одружився.

Скільки часу займає процес?

Раз уряд очікування, як правило, 8 місяців, але це залежить від обласного центру в США, де клопотання буде подано і консульства за кордоном. Кожен регіональний центр і консульства мають різні часи очікування, але як правило, найбільш ви будете чекати 8 місяців.

Скільки це буде коштувати?

Мита періодично змінюються За проханням. Ви повинні перевірити USCIS сайт поточні платежі подачі. Станом на січень 2009 року збори нареченого подачі складає $ 455,00 консульський збір буде змінюватись в залежності від консульства, поліція зазори, медичний огляд і консульським форми повинні бути отримані і подали які всі мають зборів. Як правило, збори $ 300 до $ 500 в консульстві.

Це важливий крок, при прийнятті рішення, щоб вийти заміж, і що ще більш важливо, щоб переконатися, що ваш наречений іноземець може приїхати в США без будь-яких затримок або відмов. Ця стаття служить, щоб дати вам деяку корисну інформацію, але не є гарантією 100% успішний результат. Це має бути час, коли радісна планує вийти заміж! Переконайтеся, що ви відповідним чином планувати для вашого весільного торжества і пам’ятайте, першим приходить любов, потім приходить наречений візи.

Якщо ви хотіли б мати будь-які інші питання або проблеми, відповів на наші юридичної фірми, будь ласка, ознайомтеся з нашими K1K3 сайт і надіслати нам електронною поштою для отримання безкоштовної консультації. Ми відповімо на всі листи з деталями і швидкі відповіді. Ми прагнемо, щоб догодити і наша фірма стягує справедливу оплату юридичних послуг, так що ви можете дозволити собі професійні юридичні послуги, що мають досвід і ефективність. Ми присвячуємо себе і пишатися і задоволення в поданні вас об’єднатися з коханою людиною в США. Ми з нетерпінням чекаємо від вас у зручний для Вас!

Вітаємо ще раз із заручинами вийти заміж!