підписує ваш чоловік обманює-знати, що шукати в обман чоловіка

Ви, можливо, що “почуття”, що ваш чоловік обманює. Ви хочете знати правду, але не знаю, знаки або на що звертати увагу в дружині, що шахрайство. Отже, що я збираюся поділитися з вами ознаки Ваш чоловік обманює вас.

Ознаки обману подружжя є:

1. Пізно телефонів нічних дзвінків. Якщо ви помічаєте, що ваш чоловік отримує телефонні дзвінки пізно вночі, то щось відбувається. Ваш чоловік, ймовірно, обманює. Одне можна сказати напевно, якщо ви чоловік стає пізно дзвінки вночі, вони не говорять людині, якого вони тебе роман з, що вони одружені.

2. Робочі пізньої ночі. Це ще одна ознака Ваш чоловік обманює. Якщо ваш чоловік часто працює допізна, але не має збільшення доходу, то ваш чоловік, ймовірно, обманює вас.

3. Незвичайні діяльності комп’ютера. Якщо Ваш чоловік має різні облікові записи електронної пошти, що вони не хочуть, щоб ви знали. Або, якщо ви помітите, що ваш чоловік має різні MySpace або facebook рахунки, які вони приховують від вас, то вони, ймовірно, обманює вас.

4. Зниження близькість. Ще одна ознака, що ваш чоловік обманює вас є зменшення близькості. Якщо ваш чоловік раптом не хоче бути близьким або стверджує, що дуже втомився, весь час, щоб “валяти дурня”, то щось відбувається. Ваш чоловік, ймовірно, обманює вас.

Ось кілька ознак, що ваш чоловік обманює вас. Якщо ви помітили ці ознаки, ви повинні зробити щось про це зараз. Не звинувачуйте вашого чоловіка обману, перш ніж ви неспростовні факти. Якщо так, то це буде тільки гірше і важче для вас, щоб дізнатися правду.

Замість того, що ви повинні зробити, це знайти конкретні докази перш, ніж протистояти вашим чоловіком.