просити руки дочки

Отже, ви вирішили, що ви і вам краще половини збираються зробити наступний крок і зв’язати себе узами шлюбу, поки ви не попросите її тато дозволу. Це одна з найважливіших речей, які ви не хочете пропустити. Він буде поважати вас, якщо ви робите, і насилу прощає, якщо ви не робите. Переїзд в цей важливий крок, ось деякі речі, які ви можете зробити, щоб підготуватися до цього важливого розмови.
Ретельно вибирайте час, коли ви плануєте попросити у нього руки його дочки. Запитує, коли ви знаходитесь в групі людей, особливо членів сім’ї, ймовірно, не самий ефективний маршрут, щоб взяти. План, щоб запитати його у відвертій розмові, де він може відчувати себе досить комфортно, щоб задавати вам запитання. Зрештою, він провів більшу частину свого життя піднявши в рамках підготовки до цієї частини її життя.
Є план. Він хоче кращого життя для неї, ніж він був у змозі надати, і багато чого, що відповідальність буде у ваших руках. Це не обов’язково означає, що будинок на пагорбі і білий паркан, але, що їй потрібно, щоб бути щасливим, і це буде ваша робота. Це означає, поводитися з нею ласкаво, поважати її, а головне повагу вважаю, що вона має для вас. Будьте готові відповісти на питання, тому що у нього буде багато для вас. Наприклад, який ваш план і як ви збираєтеся туди потрапити? Які ваші цілі, і як ви плануєте досягти цих?
Будьте впевнені в собі, пам’ятайте, ви не були б у цій ситуації, якщо вона не відчувала себе так, як ви думаєте про неї. Вона обожнює вас, і це повинно бути достатньо, щоб ви через цю розмову. Він знає, як багато ти для неї, і у нього є всі наміри тримати її щастя на увазі. Ви граєте величезну роль в цьому.
Найголовніше, бути чесним. Він поставить вам багато питань, які важливі для нього. Він надає велику довіру в вас, дозволяючи вам одружитися на його дочці, так що це важливо для вас, щоб дати йому поваги, яке він заслуговує, відповівши з відкритим серцем і ваш високий рівень чесності. У вас є недоліки, все робить, але краса любові, що вона дозволяє людям подивитися навколо тих, хто в надії, що у вас є всі наміри поліпшення цих сферах вашого життя. Ваш наречений бачить свій потенціал, і з вашою чесності, то він побачить, що добре.
Якщо все піде добре, він простягнув руку і вітати вас у свою сім’ю. Ви будете мати можливість проводити найщасливіші частиною вашого життя рука об руку з вашою солодкої дружиною. Пам’ятайте цю розмову і робити все можливе, щоб зробити саме те, що ви сказали йому ви могли б зробити честь і своє слово.