промови для братів і сестер нареченої або нареченого

Присутній на весілля сестри може бути дуже весело, тому що ви просто отримаєте сидіти склавши руки і дозволити їй ввібрати всю увагу і любов на її великий день. Навіть якщо у вас завжди була конкурентоспроможною, її весілля в один прекрасний день, де ви хочете, щоб вона світить. Багато сестри настільки зайняті сидіти дивитися все планування для великої день, що вони забувають, що вони теж є, що важливо для планування: сестра нареченої мови. Якщо вам трапиться бути покоївки або матрона честі ви, напевно, думали про це, але це також звичайне для сестри нареченої, щоб виступити з промовою і бажаємо їй та її сестрі нового брата в законі і в їх нової спільного життя.

Сестра процесі мови наречена не все так складно насправді, потрібно просто розбити його. Якщо ви не фрейліни ви можете просто потрібно, щоб зробити швидку мову сестри на весіллі, а потім ви можете передати мікрофон до наступного члена сім’ї, щоб дозволити їм попотіти! Тим не менш, ви повинні мати щось спланована таким чином, що ваші нерви не отримати кращий з вас. Ваша мова не повинна бути надмірно полірованої або сирний якщо це не ваш стиль, то знову, якщо ви хочете отримати сентиментальні ви можете!

Це гарна ідея, щоб почати з формального привітання. Ви можете сказати, нареченої і нареченого, що ви були настільки ж нервової, як вони були, і що ви раді, що всі їх напружену роботу і планування вийшло так красиво. Ваша сестра може сподобатися почути від вас, що речі виглядають чудово, і саме так, як вона планувала. Тоді, ви хочете, щоб зробити мова більш особистим, так як це твоя сестра, що ви говорите. Якщо у вас є історії про весіллях від того, коли ви були молоді, наприклад, як ви використовували, щоб поділитися своїми ідеями фантазії весілля один з одним або щось подібне, що це викличе теплі спогади для вашої сестрою і поділитися трохи щось з іншими членами сім’ї та друзі і прийому. Індивідуальна мовлення важливо, тому що ви не просто, що п’ята двоюрідний брат, який був запрошений, ти сестра нареченої!

Щоб закрити промови ви можете сказати вашій сестрі, що ви можете тільки сподіватися, щоб виглядати, як красиво, як вона робить, коли ви вийдете заміж, якщо ви цього не зробили. Крім того, вітати нових брата в законі в сім’ю. Якщо ви поділяєте загальне почуття гумору, не соромтеся зробити кілька чисті жарти, а потім привітати пару, і передати естафету наступному члену сім’ї, щоб вони могли висловити свої привітання, а також.

Багато сестри відчувають, як ніби вони повинні писати прозу або щось в цьому роді до себе сестру нареченої мови, але це не є необхідним. Звичайно, якщо ви хочете написати вірш для нової пари, що було б здорово і дуже щирим. Але, ви можете піти і просто випадкові розповісти свою сестру і брата в законі, що ви раді за них! Так як ви сестра, тости весільні поздоровлення і трохи більше, і ви з гачка. Тільки зробіть це щире і нехай як ваша сестра і ваш брат в законі знаю, що ти радий за них, в якому б стилі найбільш влаштовує обидві вами і ними.