проектування угоди ви можете жити з посередницькою Житлова угоду про розлучення

Як і будь-який процес, там має бути кінцевий продукт. Під час вашого посередництва розлучення, кінцевою метою є отримання письмової угоди, що роз’яснюють всі аспекти вашого розлучення і висновки ви і ваш чоловік досягли. Але я впевнений, що бувають часи, коли ви дивитеся на письмовому документі, і сказати: “дійсно це буде працювати?” Після декількох років посередницьку розлучень і різноманітні конфлікти, я думаю, всі питають це питання. Ключ до отримання відповіді ви хочете від цього питання повинно бути ретельним, терплячий, чесний, і прагне до справедливого врегулювання.

Як Розлучення Посередник, я бачив багато пар, які починаються в далеких кінцях спектру в усьому, від поділу страв і столових приладів для опіки над дітьми та сімейного проживання. Розлучення Посередник гідів, з метою і напрямом, пара розлучення до бажаного результату-поділ активів, зобов’язань, майна та відповідальні угоди про опіку над дитиною і план виховання. Багато пар загрузнути в деталях процесу і випускати з уваги свої цілі. Розлучення Посередники тримати дискусії організованої та продуктивної з ретельного очі на предмети, які представлятимуть проблеми в майбутньому.

Під час процесу медіації, очевидно, до нейтральних посередником, коли проблеми виникають, які буде важко для одного або іншого партнера жити. Просто моніторингу характер обговорення, ці області стають червоними прапорами. Маючи Розлучення посередника, який може розпізнати ці червоні прапори і керівництво на них увагу з більш прийнятне рішення на увазі, може запобігти ті гарячі точки і прийти до більш тривалі угоди.

Але, мабуть, найголовніше, коли обидва з подружжя беруть участь у всіх подробицях шлюборозлучного процесу, «інвестиції» створена. Сторони відчувають почуття прихильності і відданості до згоди, вони з усіх сил намагалися підробити і це зобов’язання буде підтримувати цілісність угоди. Під керівництвом свого посередника, пари поважати угоду про розлучення і мають набагато більше шансів дожити до його положень. Це життєво важливий ключ до підтримання основу для розлучених партнерів, щоб жити і вести себе зсередини. Сталого угоди розлучення є, мабуть, найбільшим подарунком пара може залишити процесу медіації та посередництва з робить це можливим.