примусили вступити в шлюб – Частина 1

Ви коли-небудь знайти себе у відносинах, а потім задавався питанням, як і чому ви увійшли в нього? Є багато типів відносин і кожен вид створений на інший набір ідей. Наприклад, я був одружений майже 30 років і відносини мого чоловіка, і я почав було одним з дружби, яка перетворилася на пекуче бажання багато іншого. Я знаю кілька випадків молоді люди, які були змушені в шлюб, перш ніж вони були дійсно друзі, через майбутній материнства.

Багато відносини любові сполук починатися як дружні і що робить його набагато більш імовірно, щоб бути успішним. Наприклад, якщо чоловік одружується на жінці, тому що вона вагітна, стосунки почалися як сексуальні, і є хороший шанс пару дійсно ніколи не впізнали один одного, перш ніж «молот впав» або батькові вдалося домогтися вимушений шлюб.

Є проблеми з відносин, які засновані на сексуальне бажання. Там може бути залучених емоцій, які забороняли б пару вчинення зовнішніх друзів. Вони можуть подумати, що інший занадто незрілі, щоб бути навколо їх більш інтелектуальними друзями. Або вони можуть просто не подобається те, як людина виглядає у світлі дня і збентежені, щоб можна було побачити його партнером.

Шлюби, які починаються з примусового випуску батьківства рідко вдається, тому що ніколи не було шансів, щоб дійсно дізнатися, що людина, перш ніж вони почали ділитися свого життя. У мене є дуже хороший друг, який був змушений в шлюб, тому що того, що дитина на шляху. Він намагався змусити її працювати протягом 7 років і, нарешті, набридло бути настільки різні, ніж його дружина. Під час 7 років після закінчення середньої школи, є багато емоційної та психологічної зрілості, що відбувається.