почати економити ваш шлюб сьогодні, зупинивши винуватих

Якщо ви серйозно про збереження шлюбу або відносин або працюють над знову разом, то дуже важливим першим кроком є ​​припинити грати в гру звинувачень. Це, ймовірно, найважливіший рада, на відносинах я можу запропонувати моїм клієнтам, особливо тих, що вижили справу.

Що таке винних? Це є легким, поклавши провину за все, що не так у вашому шлюбі на ваших партнерів ноги. Поки ви не прийняти цей простий крок і почати брати на себе відповідальність за те, як ви себе почуваєте, а не вказуючи пальцем на свою другу половину, все навряд чи зміниться на краще.

Граючи в гру звинувачень ви створюєте новий конфлікт у шлюбі, а не відкриваючи двері в якої значимої зв’язку та вирішення проблем.

Ось приклад того, що я маю на увазі. “Ви ніколи не провести час зі мною не” ефективно звинувачення і атаки, до якої інший партнер буде прагнути захистити себе. Якщо хтось вказує пальцем у Вашій особі автоматичної відповіді, хочуть відкинути її в сторону або зігнути її! Але що, якщо б ви сказали, а не “Я відчуваю себе дуже самотньо в цьому відношенні» не це зовсім інший спосіб сказати те ж саме?

Величезна різниця в тому, що замість того, покладаючи провину, ви приймаєте responsibiliy, і це робить величезну різницю у відповідь ви отримаєте. Як ваш партнер не відчуває, що ви атакуєте або звинувачуючи їх, вони будуть слухати те, що ви повинні сказати, а не захищатися.

Це використання “я” заява може бути абсолютно критичним фактором у відновленні значущі зв’язку в будь-яких відносинах, які в біді. Це дає можливість парам чітко визначити свої проблеми таким чином, щоб отримати їх почули іншої людини.

Спробуйте використовувати цей потужний інструмент визначайте ваші відносини потрібні, а не грати в гру звинувачень, а також гарантувати, що ви будете вражені результатами. За допомогою цього простого інструмента повернення разом стає реальним possibilty.