порятунок зруйнований шлюб – чи варто воно

Мало що в житті може бути настільки нищівної, як шок від зради одного з подружжя. У багатьох таких випадках, руйнувань занадто велика, і єдиним реальним вирішенням є розлучення. Це, однак, не завжди неможливе, щоб врятувати шлюб. Після первісного стані невіри, подальші спроби примиритися з ситуацією виникає питання: «А чи варто, щоб спробувати врятувати свій шлюб?” Якщо один відповідь так, розглянемо наступне.

Гнів, біль і шок, що станеться після себе один чоловік лопнула свої обіти може здатися на перший, щоб стати постійним станом життя. Пам’ятайте, що, дозволяючи ці почуття контролювати самого себе, дає свої шахрайські дружину повну владу над ситуацією. Один в кінцевому рахунку, має прийняти рішення для себе, чи слід рухатися або намагатися виправити те, що була порушена. Вона полягає в скривджену дружину, щоб бути чесним із самим собою і вирішити, чи дійсно вони можуть дійсно пробачити такий злочин.

Шлюб консультанти безперервно чую: “У мене немає вибору, окрім як зберегти свій шлюб. Ми повинні залишитися разом для наших дітей.” Ця віра благородна, але може принести більше шкоди, ніж користі. Нездорові шлюб буде створити атмосферу ворожості і підозрілості, що жодна дитина не виграє від ріс дюйма

Там причина сказати “колись шахрай, шахрай завжди”-зберігається у багатьох випадках, на жаль, правда. Минуле поведінка часто є кращим індикатором майбутньої поведінки. Це не означає, що люди завжди здатні до зміни. Якщо одного з подружжя дійсно розкаюється і готовий зробити все, що в їхніх силах, щоб опинитися заслуговуючим довіри, і один справді готові дати їм шанс зробити так, це може бути можливо, що відносини можуть бути зцілені.

Якщо знайти себе вихованню травми самому собі знову і знову, і один просто не може допомогти собі від підвищення хворобливих спогадів, це, ймовірно, набагато здоровіше для одного, щоб перейти від відносин. Якщо, проте, прийняв рішення залишитися у відносини, бути в курсі силою і мужністю він вимагатиме, щоб відшкодувати збиток, що було зроблено.

Професійне консультування може бути дуже корисно в роботі через складні питання, пов’язані з невірністю. Є також багато веб-сайтів і форумів, присвячених рекомендації та підтримку для тих, хто відчуває цю боротьбу. У кожному разі, не забудьте оточити себе хорошими, надійними друзями, які є співчуття за те, що ми маємо справу з.