поділ і розлучення 12 кращих помилки жінки повинні уникати, коли справа доходить до розлучення планування.

Врегулювання подружніх розлучень не є точною наукою. Якщо фінансове врегулювання розлучення була пряма математичне рівняння, ми не потребували б суди і адвокати, щоб вирішувати питання. Суди, як правило, потрібно, у відповідності з сімейним законодавством права, брати до уваги цілий ряд чинників в ухваленні рішення, кому що дістанеться. Занадто багато жінок погоджуються на 50% розкол спільною власністю подружжя, не беручи до уваги такі питання, як істотні відмінності між тим, що ваш чоловік заробляє і ваш власний щотижневий / щомісячний дохід і будь-які обмеження вашого віку або здоров’я можуть виникнути на вашому здатність заробляти дохід.

Інша помилка, що випускає другого з подружжя зберегти подружню будинку, навіть якщо у вас є можливість купити його. Нерухоме майно має звичку зростає в ціні без необхідності що-небудь робити. Якщо ви відмовляєтеся від цього і ваш чоловік платить Вам, то ця проблема часто в тому, що вас немає, то достатньо грошей, щоб придбати нерухомість вашої власної. Депозити, гербовий збір, судові витрати і т.д. може покласти покупку іншого будинку поза вашої досяжності. Ви залишаєтеся виплати мертві гроші в оренду.

Хоча не так часто, помилка, деякі жінки будуть прагнути зберегти подружній будинок, коли вони дійсно не можуть дозволити собі матеріально. Якщо викупивши частку вашого чоловіка в будинку збирається залучити вас виймаючи великий кредит, необхідно враховувати фактор щомісячні виплати кредиту плюс витрати, такі як ціни, будівництво страхування, страхування цивільної відповідальності і загальних витрат на обслуговування. Тільки тоді ви будете знати, чи дійсно ви можете собі дозволити тримати вдома.

Будучи не в змозі прийняти інші питання, такі як аліменти і аліменти до уваги, перш ніж погодитися на розділення майна подружжя ще одна проблема. Ці немає питань, які повинні розглядатися в ізоляції.

Це поточне значення властивості, які беруться до уваги – не відновну вартість. Це означає, що якщо в сім’ї автомобіль коштує $ 10 000, що часто краще, щоб зберегти його. Занадто багато жінок виявляються необхідності транспортний засіб, щоб отримати дітей до школи і назад, і т.д. навчання футболу та необхідності витрачати вдвічі більше, ніж сімейний автомобіль коштував всього, щоб замінити його. Та ж помилка іноді робиться, коли мова заходить про сімейний меблі та майно. Вони, як правило, стара (навіть якщо тільки недавно купив), і тому не варто багато грошей. Наприклад, холодильник, який ви заплатили $ 1000 для нових можемо тепер тільки коштує кілька сотень доларів. Keeing основна частина меблів (якщо він знаходиться у хорошому стані) дозволить уникнути необхідності платити набагато більше грошей, щоб замінити його.

Власності поселень іноді може бути світовим, але це не означає, що вони справедливі. Не приймайте завищених фінансових показниках Вашого чоловіка, швидше за все, покласти на власність, що ви хочете зберегти і низьке значення він, ймовірно, поставити на будь-яку власність, яку він насправді хоче зберегти.

Це дивно, щоб знайти жінок (а іноді і чоловіки) сперечаються дрібницях. Під цим я розумію, борючись за предмети слабкий фінансової варто. Це безглуздо платять сотні доларів на оплату юридичних послуг сперечалися, хто збирається отримати $ 50 вазу весілля або $ 150 колекцію марок.

Інша помилка з видом на інші активи, такі як човни, причепи, машини, пенсії, пенсійні фонди, цінні папери, акції та страхування життя як спільною власністю подружжя та / або фінансових ресурсів.

Занадто багато жінок вважають, що якщо вони йдуть “м’які” на їхні права власності поселення, їх чоловік буде легше мати справу з тому, що стосується дітей. Цей підхід рідко приводить до бажаного результату. Єдиний реальний результат, як правило, що ваш чоловік сприймає вас, щоб бути слабкою.

Інша дуже поширена помилка шукає розлучення фінансові консультації планування від адвоката, а не спеціаліст з фінансового планування. Що юристи знають про фінансове планування?

Деякі жінки втягуються у віру, що, досягнувши неофіційне угоду зі своїм чоловіком, що є юридично обов’язковим. Це не так – навіть якщо вона записана, і обидві сторони підписали його.

Нарешті, занадто багато жінок просто піддаватися на свого чоловіка, тому що це те, що вони завжди робили. Зараз настав час, щоб встати для себе. Ви знаходитесь перед розлученням, а значить, більш ніж будь-коли раніше, ви повинні бути в першу чергу стосується вашого фінансового майбутнього!

Баррі J. Roche