подолання справа, і ментальні образи – 3 кроки, щоб позбавити їх назавжди

Багато жінок, які є жертвами подружньої невірності, що одна з найважчих речей мати справу, ментальні образи, які тримають повторювані свого чоловіка і його коханки. Це часто може здатися, що фільм жахів. У цій статті ми відвідаємо кроків, які допоможуть вам у подоланні справи і уявних образів, які можуть бути переслідує вас.

Багато жінок, які страждають від цього навіть ніколи не бачив, і не мають жодного уявлення, що інша жінка виглядає, але уявні образи справа все ще переважають. Зображення того, що вона і її чоловік робили разом, зазвичай без знання або деталі того, що дійсно відбулося. Як правило, що незважаючи на їхні зусилля, вони просто здаються нездатними відключити їх. Виходячи з того, що ви читаєте це, можливо, ви можете ставитися.

Якщо насправді це відбувається з вами, і ви просто відчуваєте, як, можливо, ви “зійшов з розуму”, втішатися тим, що ви не сходіть з розуму. Як люди, ми часто працюють “слайд-шоу” або фільми в нашій свідомості. Ми робимо це для всіх видів причин; згадати минулих подій, передбачати те, що може відбутися в майбутньому, а також розібратися в реальності ми маємо справу з в теперішньому моменті. Однак той факт, що це нормально, не обов’язково робить його здоровим.

Проблема з ментальними образами після відкриття справи в тому, що ви відповідаєте на їх емоційно, як якщо б вони були реальними. Кожен раз, коли ці образи блимати через ваш розум, це, як ви знову переживаєте біль і травми ви відчули, коли дізналися про цю справу в першу чергу.

Це робить його більш важко лікувати від болю і відновити ваш шлюб.

Отже, давайте звернемо увагу на те, що ви повинні зробити, щоб позбутися від них. Перша є кілька реалізацій, що вам потрібно прийти до угоди з:

• Зображення не є реальними. Навіть якщо ви були досить невдалими, щоб зловити їх на місці злочину, ментальних образів, ви відчуваєте зараз все ще знаходяться у вашій голові. Вони не є реальними.

• Ваш розум ваш території, і ніхто не може контролювати, що відбувається в ньому. Тільки ви можете зробити це, і ви дійсно відповідає за це.

Звичайно, ці точки може здатися, що очевидні твердження, але дійсно з охорони психічного зображення, які ви відчуваєте від справи, важливо визнати ці факти в першу чергу.

Перш ніж показати, заходи по боротьбі з цими зображеннями, я повинен запитати вас, що може здатися, що абсурдне питання … Ви впевнені, що хочете їх припинити?

Це питання може здатися вам дивним, але в багатьох випадках жінка, яка змінювала буде чіплятися за ці зображення в якості виправдання для почуття болю, що вона робить з ділом. Це, тримаючись за них, і розглядати їх неодноразово, що у них є право відчувати себе таким чином, що вони роблять. Ви повинні запитати себе, якщо ви потрапляєте в цю категорію. Якщо ви відчуваєте, як ви можете, ви повинні вирішити цю проблему, перш ніж рухатися далі.

Як тільки ви відчуєте, як ніби ви готові подолати справу і зупинити психічні образи, то ось те, що ви повинні зробити наступне (вам потрібно буде знайти тихе місце, щоб зробити це):

1. заспокоїти свій розум

Закрийте очі і зробіть кілька повільних, глибоких вдихів. Дозвольте вашому розуму розслабитися і відпочити. Ви повинні відчути напругу виливаючи тіло з кожним видихом. Відчуйте своє тіло починають повністю розслабитися. Пізніше, я поділюся з вами ресурс, який включає в себе деякі дихальні техніки, які допоможуть вам у цьому кроці.

2. реалістичною передачі зображення на розум

Коли ви будете готові, візьміть з собою уявний образ справа, що ви боролися з на розум. Уяви собі, що так докладно, як ви можете. Витратьте деякий час, щоб побачити бачення повністю. Це може бути болючим, щоб зробити це, але стикаються з цим болем ваш перший крок до звільнення себе від нього і, нарешті, позбавлення від нього назавжди.

3. змінити або змінити імідж

Якщо у вас є образ у своїй свідомості в найдрібніших подробицях, намагаються маніпулювати. Уявіть собі його як на DVD і подивитися, якщо ви можете грати в зворотному зображенні. Запитайте себе, якщо, роблячи це одне просте розумовий вправу, він допоміг вам почувати себе краще взагалі. Якщо так, то зробити це ще кілька разів. Навіть уявити собі це перемотування швидше, поки він не стане трохи розмиття.

Наведіть покажчик вправи і відкрий очі. Оцінка впливу цієї вправи було перемотувати на вас емоційно.

Далі, намагаються маніпулювати розміру і форми об’єктів на розумові зображення справою. У зображенні, можливо, ви бачите лампу на тумбочці або комоді. Виберіть елемент і подумки збільшити або зменшити його. Змінювати свою форму. Ви навіть можете змінити її колір, якщо ви цього хочете. Подивіться, що змінить вас, внесені в об’єкт змушує вас почувати себе краще.
Повторіть цей процес зі звуком, які можуть бути присутніми в зображенні. Якщо є музика, вимкніть його. Якщо ви чуєте людей, які говорять, можливо, ви можете змінити свій голос в героїв мультфільмів. Ви навіть можете вирішити для перегляду зображень з іншого ракурсу камери або перспективи.

Коли ви вперше прочитав це, може бути, це звучить трохи безглуздо для вас. Але те, що це вправа буде виконати дві дуже важливі речі для вас.

По-перше, це дає вам відчутні докази того, що ці зображення дійсно відбуваються у вашому мозку, і вони не є реальними. Те, що ви дійсно управляти ними.

По-друге, вправи зменшує емоційний вплив зображень. , Міняючи зображення, ви розвиваєте нові способи мислення, які є потенційно менш болісно, ​​ніж те, що ви відчували, і навіть може надати вам новий ресурс для обробки ситуації.