погляд на відносини Помилки Більшість заміжніх жінок роблять

Неважливо, якщо ви одружені, займаються, чи знайомства, помилки будуть зроблені в усіх відношеннях, як ми обробляємо ці помилки можуть мати велике значення в запобіганні невелике непорозуміння переростання в повномасштабну аргумент. Це не має значення, якщо ви чоловік або жінка, помилки трапляються, – але, здається, є певні помилки, які є більш загальними для однієї статі, ніж інші.
Багато з тих же помилки робляться і чоловік і дружина, але через різних емоційних склад чоловіків і жінок, деякі з них більш часті одному, ніж інший. Дослідження відзначають, що жінки відчувають себе більш емоційного зв’язку з помилкою / проблема під рукою і, як правило, до цього більш серйозно.

Чоловіки, з іншого боку б зняти, і нехай час зцілити непорозуміння. Він відчуває, якщо проблема ігнорується, вона зникне. Можливо, це сходить до старої віри, що чоловіки жорсткі, і це не мужні речі вникати в емоційні проблеми.

Добре, ми згодні, що помилки зроблені з обох сторін шлюбу, але тепер давайте вказати пальцем на ті помилки, найбільш часто готується жінками. Перше, що шлюб радник скаже вам, що спілкування це перш за все в підтримці гарних відносин. Так термінах.

Якщо чоловік приходить додому після важкого робочого дня, і ви відразу ж ударив його проблеми, перш ніж він встиг освоїтися в своєму замку, ви не можете отримати відповідь, який ви бажаєте. Те ж саме стосується перегляду телебачення. Принаймні, чекати до весни комерційні проблеми на нього, особливо якщо його улюблена команда позаду з всього хвилину залишилося зіграти.

На жаль дам, але ви, швидше за все, щоб критикувати, ніж чоловіки. Якщо стояти обличчям вашого чоловіка запитайте себе, якщо ви критикувати і давати поради або якщо ви дійсно шукає рішення.

Критикувати може перетворитися на ниття, і тоді ви дійсно отримали проблеми в отриманні співробітництво від вашого чоловіка. Якщо ви дали зрозуміти, що ви хочете і що повинно бути зроблено, постійне ниття не збирається, щоб зробити це трохи швидше. Вимоги ні-ні. Залишайтеся миле, ніжне і приємно переконливим.

І, треба сказати: не використовуйте секс як зброю. Це безумовно може перетворитися в суперечці і що ставить хрест на переговорах. Буде вірним чоловіком, а він повинен, приходять до вас за близькість. Якщо він відмовився, тому що не змогли дати у ваші вимоги, він відчуває біль і вразливим. Це сила, у вас є більш йому, що він не любить, щоб нагадати про. Крім того, багато битви були виграні в спальні.