повернутися у ваш колишній – Ви впевнені,

Таким чином, ви розлучилися з вашим колишнім і ви, мабуть, відчував себе вельми шкодує про це. Саме тому ви, ймовірно, думав про помсту. Ви думаєте про повернення на вашого колишнього.

Ну, ви дійсно хочете, щоб помститися вашим колишнім? Ви впевнені, що хочете, щоб помститися вашим колишнім? Ви не шкодуєте помститися вашим колишнім?

Якщо ви думаєте про повернення в ваш колишній, це найкраще, що ви думаєте двічі. Ви ж не хочете, щоб зробити щось, а потім шкодувати про це пізніше. У кінцевому рахунку, навіщо робити те, що буде тільки витрачати енергію. Що ви будете виграють?

Я б сказав, що, ймовірно, нічого для вас, щоб отримати вигоду. Можна їх і витратити свою енергію на більш конструктивну діяльність, яка зарядить вас енергією і допомогти Вам.

Якщо ви думаєте робити щось неприємне Вашої колишньої, швидше за все, ви ще є почуття до його або її. Якщо ні, то чому ви хочете це зробити? Досить імовірно, що ви насправді таємно бажав, щоб в один прекрасний день, ваш колишній буде змінити свій розум і вирішив повернутися разом з вами ще раз.

Тим не менш, ця ситуація навряд чи відбудеться, якщо ви робите щось неприємне, щоб помститися вашим колишнім. Ви, звичайно, не хочете, щоб це відбулося, чи не так?

Не витрачайте час, роблячи безглуздим діяльності. Робота з удосконалення себе. Це просто кращий спосіб помститися вашим колишнім. Хто знає, ваш колишній могли б шкодувати розставання з вами, коли він бачить вашої оновленої себе.