плануванні вашого медового місяця

Майже так само весело, як планування весілля планує свій медовий місяць. Ви хочете, щоб ваше перше подорож разом як чоловік і дружина, щоб бути незабутнім і це заманливо прийняти «все йде ‘підходу. Зрештою, ви, ймовірно, отримаєте багато весільні подарунки у вигляді холодної, готівкові гроші, так чому б і ні?

Ну наприклад, ви хочете бути в змозі з’їсти і подивитися визначні пам’ятки, коли ви приїдете, так що ви повинні використовувати деяку свободу при прийнятті ваших домовленостей. Багато пар вважають, що це можливо, щоб мати відмінний медовий місяць, навіть якщо вони дотримуватися бюджету і все це займає деякий планування.

Коли найкращий час, щоб планувати медовий місяць? Очевидно, раніше, тим краще, особливо якщо ви збираєтеся поїхати на популярне місце в пік сезону. Але як мінімум, в той час як ви ставите разом ваші весільний бюджет, це гарна ідея, щоб виділити кошти на це пригода разом і працювати звідти.

Щоб допомогти визначити відповідний бюджет, ви повинні думати про ваші можливості, і, звичайно, ви повинні бути реалістичними. Хороший спосіб, щоб почати планувати свій медовий місяць, це думати про речі, ви обидва любите робити у вільний час, думати про місця ви тільки мріяли відвідати, і думати про те, що ви реально збираєтеся робити, коротають час. Ви також можете використовувати Інтернет або турагентом, щоб допомогти вам придумати ідеї медовий місяць.

Після того як ви вибрали призначенням, це час, щоб отримати зайняті виготовленням ваших поїздок. Спеціальні пропозиції на них там, але ви повинні бути агресивними в пошуку для них. Не впадайте у відчай, вона, швидше за все, варто витрачених зусиль. І відмінні пропозиції не завжди передбачає отримання найнижчою ціною. Це додаткові послуги, які вірні цієї звичайній поїздці в щось екстраординарне. Можливо, угода включає в себе отримання люкс з захоплюючим видом, або на привітання з пляшкою шампанського.

Коли ви до всього 3 місяці, що залишилися до дати весілля, ви повинні мати ваших поїздок твердо в місці. Знайте, куди ви йдете, як ви живете в аеропорт (після реєстрації), і як тільки ви прибудете на місце призначення, як Ви будете отримувати на свої домовленості. Після того як ви знаходитесь в місці, інша частина відпустки може йти своїм шляхом. Якщо ви хочете, ви можете планувати одного разу поїздки заздалегідь. Це далеко, також переконайтеся, що щеплення і паспорти є поточними, якщо застосовно.

За кілька тижнів до від’їзду, почати збирати речі, які вам взяти з собою на ваш медовий місяць: камери і плівки / картки пам’яті, купальники, день і вечірній одяг, дорожні чеки, квитки, документи, номери підтвердження при бронюванні (у тому числі людини ім’я, якщо це можливо), і трохи місцевої валюти для перекидання. Відкладіть в безпечному місці.

Тоді, як і наближаються дні стають більш напружений, ніж ви можете впоратися, закрийте очі і уявіть себе ліниво лежать навколо вашого Люкс для молодят, з не відхід у світі, крім того, як скоро ви зможете повернутися!