опіки над дітьми та відвідування бабусі й дідусі права опіки та відвідувань

Якщо ви попросите, щоб ваш друг чи ваші колеги, більшість з них скаже вам, що бабусі й дідусі не мають ніякого загального закону вправо, щоб побачити своїх онуків, якщо батьки об’єкта. І здебільшого, всі ці люди право в деяких відносинах. Цікаво, що немає жодної підстави в конституційному праві, що стосується прав прабатька відвідування в Сполучених Штатах. Проте цікаво знати, що бабусі і дідусі можуть мати право на права відвідування з онуками в деяких випадках.

Для того, щоб бабусі й дідусі, що має такі права відвідування, прабатько, можливо, доведеться представити до суду докази, що відсутність права на відвідування було б шкідливо або шкідливими для здоров’я дитини і благополуччя. Враховуючи те що батьки мають фундаментальне право на піклування, зберігання і управління своєї дитини, як правило, має прабатька, щоб показати, що існує достатньо підстав для суду втручатися в право батьків на таких зовнішніх перешкод, які будуть застосовуватися. Тому часто важко довести подібний шкоди дитині. Деякі суди або судді можуть також побоюються, що бабусі й дідусі дозволяє зовнішнім правом відвідування можуть бути шкідливі для батьківського авторитету. Це також може створити поколіннями спорів, які можуть бути ще більш шкідливим для дитини та / або суперечити інтересам дитини. Таким чином, суди часто рекомендують батьків, бабусь і дідусів прийти до угоди в позасудовому порядку.

За певних обставин бабусі й дідусі можуть бути надані права опіки дитини. Коли один з батьків померлого іншого батька вижили зазвичай переважно, щоб отримати опіку над дитиною, якщо вважатиме за потрібне. Але якщо обоє батьків померлим, суд може прийняти рішення про присудження опіки над дитиною, щоб бабусі й дідусі, так як кровний родич часто переважно здійснювати опіку. Навіть у цій ситуації, прабатько повинен представити ключових доказів у суді, що дитині буде краще, якщо він / вона була опікуном дитини порівняно з іншими кровних родичів або третіх осіб. Суди можуть зробити свої рішення з урахуванням віку, стану здоров’я та фінансових можливостей прабатька правильно утримувати і виховувати дитину.

Є багато заборон і обмежень, в яких суд може надати або прабатько права відвідування. Крім того, закони, пов’язані з прабатьком права відвідування іноді змінюється і розвивається. Щоб дізнатися останні закони і події в вашій області щодо прабатька права на опіку над дітьми та відвідування ви можете проконсультуватися з адвокатом у вашій юрисдикції, які можуть порадити вам на законних підставах.

2007 опіки над дітьми тренера