оптові троянд – чотири підказки, щоб зробити більшу частину вашого бюджету квіткові весілля

Якщо у вас є весільний бюджет, це так важливо, що ви не перенапружувати себе у фінансовому відношенні. Зрештою, є багато способів, ви можете зробити це, зокрема, при виборі квіткових композицій. Замість того, щоб найняти флориста, які можуть спробувати “продати за завищеною ціною”, ви в дорожчих варіантів, ви можете вибрати для оптової троянд і залишатися в межах вашого бюджету.

Ви можете розмістити букетів або гірлянд оптова троянди на вівтарі або над аркою весілля або навісом. Якщо ви завжди мріяли йшов посипаної пелюстками прохід, ви можете зробити цю мрію в реальність, а також і, не порушуючи банку. У самому справі, ви можете купити оптом недорого троянди так, що ви зможете дозволити собі мати їх як центральні на столах, не кажучи вже у відповідність подружок нареченої букети та бутоньєрки нареченого автора.

оптові троянд – чотири рад, які допоможуть вам зберегти ваші квіткові бюджету і мають весілля вашої мрії

Порада 1 – Оптова Квіти та Інтернет

Ідеальний спосіб залишатися в вашому бюджеті, щоб піти з оптової троянд. Як ви можете отримати оптові свіжі квіти? Один із способів, щоб купити їх полягає у використанні Інтернету. За допомогою цієї опції доступні, ви можете отримати квіти ви хочете за менші гроші на стеблі, ніж ви заплатили б у квітковий магазин.

Порада 2 – купівля об’ємних

Ще один чудовий спосіб, щоб зберегти квіткові бюджет весілля, щоб купити оптові троянди оптом. Ви можете тільки відчувати, як купувати 25 стебел конкретний квітка, але ви, можливо, буде потрібно кілька з них (пам’ятаєте, посипаної пелюстками прохід ®) або більше з інших квітів, а також. Не забувайте, що ви можете купити маса квітів, які будуть доповнювати ваші троянди в різних механізмів.

Порада 3 – покупка вже домовився квіти

Коли ви плануєте весілля, ви, можливо, подобається ідея робити свої власні корсажі, букети та інші квіткові аксесуари. Тим не менш, це додає додаткову тривогу до вже стресовий подія, особливо якщо ви ніколи не пробували флористики раніше. Вибираючи прості, але складні вироби допоможе вам вирішити частину проблеми. Тим не менше, навіть прості заходи потрібно час, щоб разом узяті. Ви можете взяти ваш оптовий троянд у квітковий магазин і пожертвувати деякими заощадженнями. Або ви можете придбати заздалегідь підготовлених квітів онлайн з того ж оптовика.

Коли ви вибираючи оптових троянд та інших оптових свіжі квіти ви хочете на весілля, не забудьте включити інформацію, яку ви хотіли б, щоб бути організовані, коли вони приходять. Коли вони приїжджають у ваші двері, ваші квіти будуть готові для вашої великої день – букети будуть прив’язані і заходи столу будуть зібрані. Зменшити стрес і зберегти ваші гроші, йдучи цим шляхом для вашого весілля.

Порада 4 – купують менше дорогих квітів

Якщо навіть після спроби всі перераховані вище поради, ваш квітка бюджету занадто високий, розглянути питання про придбання менш дорогі квіти на додаток до вашої оптової троянд. Навіть коли купив оптом, троянди, орхідеї та лілії будуть продаватися за ціною вище, ніж багато інших квіти, наприклад, гвоздики і ромашки. Але якщо ваше серце на трояндах, порівняти ціни на різні кольорові квіти та розглянути питання про включення спрей троянди ваших домовленостей.

Нарешті, майте на увазі, що на відміну від флориста, який повинен бути заброньовано та оплачено до 6 місяців вперед, оптова троянди можна замовити через Інтернет протягом кількох тижнів у день весілля.

Оптова свіжих квітів, таких як оптові троянд набагато легше на квіткові бюджету, що дозволяє Вам можливість купувати більше квіткових композицій, ніж якщо б ви пішли з місцевих флористів.