одружившись у 30-ті

В умовах глобального способу життя, амбіцій і кар’єри молодих індійців, вони одружуються пізніше, ніж попередні покоління зробили. Це більш поширена серед людей, які мігрували в інші міста або країни в пошуках кращої роботи, бо їх кар’єра стає важливим в порівнянні з одружившись. Крім того, з молодими людьми часто не продовжує жити з батьками і сім’ями після закінчення коледжу, є менше тиску, щоб вийти заміж рано. Фінансові міркування також грають роль, так як люди хочуть заощадити досить, перш ніж вони одружуються так, що вони не повинні боротися у своїй кар’єрі так складно, і може заспокоїтися після шлюбу, щоб ростити дітей.

У MyMarriageList.com, хоча більшість з наших членів у віці від 20, ми бачили, все більше число людей, охочих вступити в шлюб в 30 років.

Одружившись у 30-ті не рахується табу на будь-яке інше.
Більшість з цих «старих» членів жити за кордоном або у великих містах, де кар’єри є більш конкурентоспроможними. Крім того, спокуса столичного способу життя та більш активне соціальне життя може затримати прихильність до вступу в шлюб. Крім того, з житлового буму в Індії та в усьому світі, мрія про володіння будинком до вступу в шлюб також, здається, відіграють певну роль у більш пізні шлюби.

Одружившись у 30-х, безумовно, не як табу, як це було в минулих поколіннях. Батьки розуміють устремління своїх дітей кар’єрі, і тому не утримати їх від шлюбу пізно. Крім того, молоді люди все частіше беруть більший контроль над їх подружнього процесу, і хотіли б знайти партнерів тільки після широкого спілкування і знайомства один з одним. Це дає в результаті більш сприятливого і здорового шлюбу.

Технологія також приніс у зміну вийти заміж пізніше для більшості молодих фахівців в Індії і за кордоном. Оскільки використання комп’ютерів та Інтернету стало більш широке поширення, потенційних наречених і наречених займає більше часу, щоб знайти ідеальний матч. Електронної пошти, онлайн подружньої сайтів як MyMarriageList.com т.д. надали набагато більший набір комунікаційних середовищ для молодих людей, ніж було доступно всього кілька років тому, в результаті чого люди займаються в більш глибоких розмов із більше потенційних матчів, перш ніж вибрати ідеальний партнера.