одружений і обманює, чому ніхто не скаже вам,

Ви поняття не мав. Якби були ключі ви не бачили їх. Так як же ви, нарешті, дізнатися, що ваш чоловік мав позашлюбний зв’язок?

Тому що, це дісталося до точки, де ви більше не могли ігнорувати шепоти і смішно виглядає, що виходить від друзів і сім’ї. Ні, вони ніколи не приходять прямо і сказати вам, але їх реакція, коли вони бачили вас і вашого чоловіка разом завжди було те ж саме. Вони будуть дивитися на вас рівномірно поєднання жалості і цікавості.

Нарешті, ви витягнув одну з них у бік і запитав, що відбувається. Це було як рвати зуби, але в підсумку вони сказали вам, що вони “чули з надійних джерел.” Приходьте, щоб дізнатися після того, як трохи більше розслідування з вашого боку друзів і сім’ї чув одне й те ж із, здавалося б той же надійне джерело.

Новина завжди подорожував швидко завдяки найпотужніша форма комунікації, яка коли-небудь існувала, з вуст у вуста. Попередні покоління не потрібно телебачення або Інтернет, щоб отримати їх інформацію швидко. Слух або факту не має ніякого значення. Як тільки з вуст в уста опановував історію він переїхав, як блискавка через райони, регіони і в разі необхідності по всій країні.

І кілька історій коли-небудь циркулювати швидше, ніж розмови про обману подружжя. Хтось бачив вашого чоловіка сидить у своїй машині говорити з кимось. Здається, не так багато, крім людини, про який йде мова був мандрівником, і вони, здавалося, надмірно займаються інтимну розмову з вашим чоловіком. З цього моменту запобіжник був освітлений. Новина швидко рухається для всіх, крім вас.

Чому вони не прийдуть на ваш сайт?

1. пред’явника

Більшість людей люблять соковиті плітки, але дуже мало хто з нас хочуть бути носієм погані новини, щоб людина, яку легко плітки впливає. Вони можуть качають головою з сумом чи сміятися над вами за те, що сліпий, але жодною мірою вони хочуть взяти участь.

2. ваша несподівана реакція

Вони знають про випадки, коли друзі намагалися втрутитися і сказати комусь, їх чоловік обманює. Це не добре. Людина прийшла в лють і звинуватив одного в спробі знищити їх шлюбу. Єдине, що отримав знищені було дружби.

3. необгрунтований

Звичайно, вони чули новину все навколо, але жоден з них бачив фактичної зради відбуваються? не більше ніж імовірно, що ні. Так чому ж вони говорять вам те, що вони не мають перших рук? Незалежно від того, наскільки вони можуть довіряти своєму джерелу по суті вони дійсно не було нічого, щоб йти далі.

Дізнавшись, з конкретними доказами Ваш чоловік обманює це одне, спираючись на інформацію від третіх осіб зовсім інша справа. Люди, як відомо, щоб бути не так, і в результаті виходить розбити відносин завдяки не більше ніж чутки та інсинуації.