одружений і обманює вас змусив їх зробити це

У ході опитування, проведеного Associated Press, 70 відсотків заміжніх жінок і 54 відсотків одружених чоловіків не були інформовані про те, що їх чоловік мав позашлюбний зв’язок. Це пояснює, чому виявлення подружньої невірності приходить як грім не вдарить занадто багато з нас.

Це, однак, імовірно, не найгірше. Виявляється, їх невірність ваша вина. У цей момент вам більше, що, як зробити подвійне взяття. Ви не порушували ваші клятви і ти теж дати їм вільний прохід, щоб обдурити вас, щоб те, що вони говорять?

Чи є це просто бути в оборонних бути спійманим або щось більш розрахунку вся справа в тому, щоб призначити в якості більшу частину провини на вас, як це можливо. З багатьма обману подружжя більше, тим краще. Якщо вони можуть зійти з рук робить вас лиходієм, ніж місія виконана.

Які деякі з причин, вони дають, що ви повинні не упустити.

1. Де ти був?

Ваша робота деяких інших відповідальність Увел далеко від них. Тепер час двоє з вас проводять разом стає все менше і менше. Ви істотний інший починаєте відчувати, що кайдани, які пов’язують стають трохи занадто вільно, і це все твоя вина.

2. щось або хтось краще

Вони люблять вас, але щось всередині каже їм для продовження пошуку. Таким чином, вони зустріти людину, яка змушує їх відчувати себе краще, ніж ви коли-небудь могли або так вони кажуть собі зручно звільнення очевидні зусилля, які ви послідовно висунув зберегти відносини сильні. Швидше за все, вони будуть продовжувати використовувати це виправдання для кожної нової справи вони потрапляють.

3. розлютитися

Ви обоє, але здебільшого ви не іскрити, як ви звикли. Кожен раз, коли вони були в настрої ви не були. Це не враховує той факт, що на більш ніж кілька випадків вони вимкнули ваші аванси. Для обману подружжя, який не є питанням. Справа в тому, що ви не задовольняти свої потреби, коли вони хочуть, щоб ви два. Замість взаємною домовленістю він стає ексклюзивний контракт з однією людиною і прийняття рішення по суті управління інтимності.

4. тільки одна з речей

Вони не можуть зрозуміти, чому ви робите таку велику річ про це. Це було один раз справа, інша людина переїхав в інший штат, і це ніколи не повториться. Вони ніколи не робили нічого подібного раніше і так як немає ніякої історії (принаймні, як ви знаєте) подружньої невірності можна приписують його випадковістю. Їх насправді відношення вражає вас, але їх приголомшило навіть більше, тому що вони не можуть зрозуміти, чому ви не дивлячись на це з цієї точки зору.

Не знаючи, ваша друга половинка обманює, не звільняє вас від усіх провину на думку багатьох невірних подружжя. Якби ти тільки зробив більше цього і менше, що, тоді вони б не вели позашлюбні невірності. Сумно те, коли багато подружжя, які були ображені починаєте в це вірити.