одна правдива історія життя російського золотошукач

Моя дружина пішла в її класі ESL в Америці один день. Її вчитель познайомив її з іншою молодою жінкою з Білорусії. Ми будемо називати її Валентиною, що не її справжнє ім’я.

Її справжнє ім’я було змінене на захист не так безневинно. Вона не говорила по-англійськи.

Валентина розповіла цю довгу історію про те, привезеної до Америки людину, яка була тридцять років старший за неї. Вона сказала, що він відмовився годувати її і піклуватися про неї. Вона сказала, що вона втекла від нього і жила в будинку іншої російської родини.

Вона перевищила три місяці дозволено візі наречені, не одружившись на людину, який привів її сюди. Тепер вона була в Америці нелегально.

Моя дружина запросила її на вечерю. Вона запросила мого друга на обід, а також, хто є адвокатом, сподіваючись, що він міг дати їй кілька порад.

Валентина запитав свою дружину, якщо вона приготувала для мене кожен день. Моя дружина сказала так. Валентина пояснила їй, в Росії, що вона не буде возитися з будь-яким з цього.

Валентина запитала моя дружина, якщо у мене була покоївкою. Моя дружина пояснила, що вона зробив очистку. Знову Валентина повернула ніс в ідею домашніми справами.

Валентина не їли дуже у вечерю, але вона випила майже пляшку вина сама. Вино послабив її губ.

Валентина пояснила, що людина, яка принесла їй до Америки були проблеми з психікою. Вона сказала, що він вів себе як птах, змахуючи руками, як крилами, як він танцював навколо його машину.

Валентина сказала, що знає його психічні проблеми, перш ніж вона приїхала до Америки, але вона прийшла в будь-якому випадку.

Вона сказала, що не знаю, якщо вона буде мати ще один шанс потрапити до Америки в іншому випадку.
Мій друг, адвокат, намагався запропонувати їй юридичну допомогу. Він запропонував їй роботу, прибираючи свій будинок, якщо їй потрібні додаткові гроші.

Валентина пояснила моя дружина, російською мовою, в недвозначних виразах, що вона буде заробляти гроші, а по-іншому, а не по будинку.

Вона запитала, як моя дружина могла витримати бути навколо “цих жирів старики”, посилаючись на мого друга і мене

Моя дружина все більше і більше сердитися на Валентині, як тягнувся вечір. Вона відрізала всі відносини з нею після того, як в цей вечір.

Ми почули через виноградну лозу, що Валентина була на шляху в Лос-Анджелес, щоб отримати її проблеми з візами піклуються. Вона була, ймовірно, в даний час в руках російського Mafyia – люди, яких вона могла зрозуміти, тому що вони думали, як вона.