ображати відносини – 3 ключа до вирішення словесні образи у шлюбі

Ви коли-небудь помічали, як деякі пари вважають, що словесні образи у шлюбі прийнятно? Це як якщо б це мерзота, що його / її неприємний запах з рота або брудний звички ванної кімнати.

Навіть при тому, що їм не подобається, як вона себе почуває, вони виправдовують його, звести його до мінімуму, раціоналізувати його, і часто просто дивитися в інший бік. Але в глибині душі, зрештою, вони ненавидять його. Боляче глибоко, і вони це знають.

Тим не менш, вони не знають, як зупинити його, і вони не знають, як боротися з ним. Ось деякі важливі факти, ви хочете знати про словесних образ, так що ви витримати його тяжкість більш комфортно.

3 ключа до вирішення словесні образи

1) Це не про вас. Ви можете думати, словесні кривдника говорить щось про вас, тому що їх коментарі спрямована на себе і, імовірно, відноситься до вас. Але це не про вас.

Це їх невпевненість витоку вперед. Це їхній гнів сочиться. Це їх потребу відчувати себе всемогутнім і з’являються в обличчя своїм досвідом безсилля.

2) Ви не можете зупинити його, тому що ви не контролюєте його. Ви не водіть його звільнення. Словесні образи належить, управляється і контролюється словесні кривдника, і ніхто інший.

3) Ви можете, однак, контролювати вплив вона робить на вас, контролюючи ваше тлумачення цієї інформації. Він вразить вас відкрити для себе, що ви можете зробити крок назад і подивитися, як словесні кривдника зламаною дитиною, а не як владний партизанів.

І коли ви робите, вплив слова, сказані один. У той час як це все ще може бути боляче, він більше не визначає вас, і ви більше не визначають себе через потворні висловлювання словесну образу вашого партнера.