номер один відносини причин не

Коли люди збираються разом, або у відносинах або в будь груповий ситуації, вони роблять певні домовленості один з одним.

На робочому місці ми зазвичай погоджуються бути на час, наполегливо працювати, щоб бути якомога більш продуктивним.

У шлюбі, ми згодні бути сексуально вірним, якщо бути чесним, бути прихильним.

Коли люди створюють партнерства (будь-якого типу), угоди є необхідним компонентом для партнерства. Ми не можемо сісти і перерахувати всі ці угоди, але ці угоди є там. Вони, можливо, не закріплені в письмовій формі, вони можуть навіть не були офіційно погоджені, але вони існують.

Коли ми робимо щось, що порушує будь-яке з цих угод, ми знаємо, що ми зробили це. Ми можемо спробувати переконати себе, що “це було неминуче” або “вони заслужили його.” Це не має значення. Ми знаємо, що ми зробили те, що, в деякому роді, порушив угоду відносин.

Деякі з цих зламаних угод є більш серйозними, ніж інші. Чоловік, можливо, було з іншою жінкою в ту ніч він сказав, що працює допізна. Або дружина may’ve передані шматок грошей на рахунок чоловіка нічого не знає про.

Ми всі чули термін “злочин”. Простіше кажучи: порушення, є зламаним угоди.

Як правило, більш серйозні злочини, тим менш охоче ми будемо говорити про це. Ми схильні до накопичення цих порушень протягом часу і занадто часто ми тримаємо їх для себе.

Вчинення цих злочинів, це одне. Тоді утримання (не спілкуватися), що ми зробили-це поєднання може мати дуже негативний вплив на відносини.

Коли один з подружжя (або один, подруга, співробітник і т.д.) порушує занадто багато порушень, в результаті зменшеної готовність до спілкування. І від цього стану, всілякі інші проблеми з’являються. Але що було на першому був злочин (и).

Тепер, є інший тип злочину. Це речі, які ми повинні були зробити, але ми не зробили. Ці «пропуски» мають аналогічні негативні наслідки.

Приклад: припустимо, діти борються і мама знає, що вона повинна піти і розбити її. Але вона вирішує не та один з дітей ламає лампу. Якби мама пішла і оселилася в речі вниз, ми б досі хороші лампи. Вона “опущений” вживати заходів, ломки бою.

Приклад: батько зауважує, що старша дочка має деякі ознаки вживання наркотиків. Батько знає, що ці явні ознаки є і дочка проявляє деякі з цих знаків. Але він їх ігнорує. Він не сідає з дочкою і є серце до серця з нею. Замість цього він думає: “може бути, я дійсно не бачив, що я думав, що я бачив.” Або він вважає, що “Ні, не моя дочка”.

Кілька тижнів потому, дочка отримує заарештували з деякими з її друзів. Наркотики беруть участь. Батько “опущений”, щоб сісти з його дочкою і потрапити в достатній зв’язку з нею, щоб визначити, що 1) її не пристрастилися до наркотиків, в будь-якому випадку або 2), якщо вона є, він працює з нею, щоб вирішити це!

Я не намагаюся дати вам приклади того, що може бути з вами відбувається. Я просто хочу, щоб ви зрозуміли, як цей тип злочину може статися. Людина знає, що він або вона повинні прийняти деякі заходи, а потім не робить.

Можливо, чоловік знав, що дружина потрібна допомога одну ніч. Вона кашляла і кашель, але чоловік прикинувся сплячим, не бажаючи, щоб встати і допомогти їй. Це “пропущене дію” є одним з видів злочину.

Ці злочини включають речі, які ми повинні були зробити, але не зробив, а вони мають аналогічний негативний ефект, що інший вид злочину має.

Отже, ми отримали два основних типи злочину:

1) ті речі, які ми зробили це, ми знаємо, що ми не повинні були робити.

2) ті речі, які ми не зробили, що ми знаємо, що повинен був зробити.

Коли людина скоїла занадто багато з цих злочинів, він або вона часто відчуває необхідність зробити іншу людину в поганому світлі. Кілька прикладів:

“Я не прийшов додому вчасно більше, тому що моя дружина отримала 30 фунтів і просто не те ж саме жінці я одружився!”

“У мене була справа, бо мій чоловік був дурним не звертаючи уваги на мене!”

«Я витратив всі гроші на стільниковому телефоні, бо мій чоловік нечутливим не зі мною розмовляти!”

“Моя дружина використовувала, щоб змусити мене відмінні вечері. Тепер вона не може приготувати її вихід з паперового пакета! ”

“Я був дурнем, коли я вийшла за тебе заміж!”

Є всі види способів, якими людина виправдовує свої злочини, але це все, що є – виправдання.

Коли ви чуєте, що хтось будучи дуже критична іншої особи (чоловік, брат, батько, бос, співробітник і т.д.), то, що ви знаєте? Найчастіше, ви знаєте, що ця людина накопичив дуже багато злочинів, які не були надіслані.

Коли люди критично ставляться до іншої людини (або групі) і у них є хороші, чисті наміри вирішити ситуацію, то це одна справа. Зрозуміло, критикувати тих пір, як ми робимо реальні зусилля, щоб виправити те, що ми думаємо, є неправильним.

Коли ми просто критикувати і у нас немає намірів працювати речі поза, то ми просто занадто багато прихованих злочинів.

Співробітник, який залишає свою роботу і гіпер-критичних свого боса або його співробітників є співробітником, який скоїв його / її частка злочинів.

Скільки разів ми чули один з подружжя скаржаться постійно про інше дружина? Це може бути так легко співчувати цьому чоловікові. Але симпатії рідко вирішити ситуацію.

Номер Один відносини причин не порушується угод (злочину).

Чоловік і дружина не просто розлюбити один з одним. Це те, що вони можуть сказати, і це те, що вони можуть відчувати, але фактично вони обидва просто накопичилося занадто багато порушень, занадто багато випадків, коли угода була порушена, і ці злочини були приховані, то один від одного.

Ці злочини не повинні бути дуже серйозний характер. Але з плином часу, вони можуть піднятися, а потім всі види не настільки чудові речі може відбутися:

1) Подружні пари поділу або розлучаються.

2) співробітники залишають свої робочі місця.

3) діти залишають свої сім’ї.

4) Партнери розчинити їх партнерства.

5) Любителі розпадаються.

6) дружба розвалиться.

Будь-який тип відносин може бути знищений, коли є занадто багато порушень.

На щастя, є дуже специфічна процедура, яка може допомогти відновити будь-яких відносин. Навіть відносини, де одна чи обидві сторони впевнені, що це безнадійно, щоб залишитися разом. Ця процедура надається в повному обсязі докладно в книзі: Коли Thrill Is Gone, Як покласти життя і радість назад у будь-яких відносинах. М’які кавер-версію цієї книги можуть бути відправлені в будь-яку точку світу, і це також доступно в якості електронної книги (для скачування).

Деякі люди скажуть вам, що відновлення відносин дуже, дуже складні речі, і що навіть дуже кваліфіковані люди не можуть бути в змозі виправити складні відносини. Це вірно, якщо ви не знаєте, чому відносини невдачу.

Коли ви знаєте точну причину, чому машина не заводиться, ну, тепер ви можете отримати автомобіль почав. Коли ви знаєте, точна причина, чому ваші відносини рухається в неправильному напрямку, і у вас є конкретна процедура вирішення цієї проблеми, то ви можете отримати речі, що йдуть в правильному напрямку.

Процедури, описані в цій книзі, були використані тисячі і тисячі разів з великим успіхом.

Ви все ще засмучений від попереднього шлюбу? Ця книга дасть вам два дуже точні речі, які можна зробити, щоб позбутися від цього розладу. Так, якщо ви все ще відчуваєте втрату або смуток від попередніх стосунків, ця книга допоможе вам швидко подолати це. Будь ласка, не приймайте це неправильний шлях, але деякі люди, як, тримаючись за втрати і печалі. Якщо ви хотіли б поставити ці втрати і печалі позаду вас, так що ви можете рухатися далі і створити нові, здорові відносини, отримати цю книгу і використовувати інформацію в ньому.

Інструменти в цій книзі, є прориви в наданні допомоги людям з відносинами. Ви можете бути здивовані тим, як нова частина інформації є. Але ви також будете приємно здивовані ефективності цих інструментів.

Відносини дуже важливі. Вони складають тканину нашого життя. Вони заслуговують точні інструменти, які працюють. Ідіть сюди, щоб отримати свій власний набір цих інструментів.