неправильне уявлення про розлучення decree_ чому ви хочете, щоб роздати з працею зароблені гроші кредиторам …

У книзі “погані речі трапляються з хорошими людьми. ВАШ кредит = вашому житті, виправити прямо зараз! “Я присвятив більшу главу, щоб питання, пов’язані з фінансовою фазі відносин (у шлюбі, не зустрічаюся, розлучений). У цій главі я обговорив ряд питань, що стосуються впливу розлучення. Одне з питань був той факт, що-про розлучення означає для вашої фінансової життя. Ні, я не надали значення слова “розлучення;”, тому що, все, що було у відносинах, знає, що ці два слова разом {} означають. Я говорила про те, що, тільки тому, що суд зобов’язав вашого чоловіка, щоб нести відповідальність за певні рахунки (рахунки створеної під час шлюбу), це не значить, ваші обов’язки вимиваються. Після рішення суду, є ще кілька питань, які залишаються невирішеними з моменту указу був введений. Вони такі:

1. Переконайтеся, що ваші платежі (включаючи рахунки кредиторів, що суддя виніс відповідальність за вашим чоловіком) на струм, якщо ви не обговорювали це в суді ви повинні мати.
2. Ви повинні негайно звернутися до кредитора, чиє ім’я було перераховано на суд і нехай вони знають про указ. Деякі кредитори не прийме указ. Ви просто висувати проблему з ними. Якщо вони як і раніше не хочуть видалити своє ім’я, тобто ваш адвокат (можливо, ваш розлучення адвокат, хто ви вже заплатили, щоб піклуватися про ваших справах розлучення-зв’яжіться з кредиторами). Слід розуміти, що адвокати будуть обіцяти вам, або стверджувати, що вони будуть телефонувати, але він може ніколи не матеріалізуватися. Тому ви повинні бути стійкими з адвокатом і кредиторами.
3. Якщо кредитор відмовляється видалити своє ім’я, а потім помістити заяву на вашій кредитній файл щодо Указу і Вашу заявку на видалення
4. Поговоріть зі своїм адвокатом (повіреного у Вашому держава-держава було видано указ) і подивитися, якщо у вас є правові ресурси проти кредитора (змушуючи його видалити). Однак, переконайтеся, що у вас є копія контакту (між Вами і кредитором доступно). Якщо у вас немає договору, то запитайте кредитору поштою вам один. Якщо ви не отримуєте його протягом 2 тижнів, а потім відправити кредитора рекомендований лист із запитом повідомленням про вручення, вимагаючи, щоб копія договору Вам вислані відразу. Суть в тому, що ви можете бути в змозі звернутися до суду (можливо, навіть суд зі шлюборозлучних справ), щоб змусити кредитора. Розлучення судах це може бути обмежена до ні існування, але ніколи не зашкодить запитати. Суть в тому, що адвокат може бути в змозі поділитися з вами варіанти.
5. Не має значення, що ви робите, не дозволяйте питання залишалося на другий план, тому що “ваш кредит Your Life”, і якщо ви не зробите щось про це, це створить серйозні негативні наслідки на вашій кредитній файл.

Необхідно ініціювати пункту вище, перш ніж ваш чоловік припиняє робити виплати кредиторам, що суддя видав наказ, на вашу користь. Кредитори є більш сприятливими для слухають вас або допомогти, коли обліковий запис країні виплачуються своєчасно (регулярно).

Ці питання та багато іншого обговорюється в докладних в моїй книзі “погані речі трапляються з хорошими людьми. Ваша кредитна = вашому житті, це виправити зараз! “Я не можу акцент досить про важливість вашого кредиту.

Споживачі запитав мене, чому я повинен купити Вашу книгу, коли моя кредитна добре?
Відповідь: Ця книга охоплює не тільки питання, в тому, як виправити вашу кредитну, але як зберегти його гарним протягом тривалого часу. Вона також надає інформацію іншим, ніж просто встановлення або підтримання кредиту. У ньому міститься інформація про те, як уникнути судового процесу, суд стягнення, переговори ваш процентні ставки та вартості кредиту, збільшення ліміту кредитних та інших питань, пов’язаних з кредитними (наприклад, управління боргом, розуміння кредитного звіту, кредитна оцінка, шахрайства та нечесної спроби колекцій і багато більше). CD, який супроводжує книга містить інформацію про податкових зобов’язань та податкового укладачів-шахрайства та обману, форми, методи попиту листів, кредитна карта питання-відсоткові ставки і багато іншого.

Споживачі braggingly також заявив, “мій рахунок складає 700 або 720 і т.д.).
Відповідь: Я вважаю, рахунок 720, як на C + бальною шкалою. Оцінений 800 або вище вважається А. 740/760 (залежно від кредиторів) до 799 вважається B. Тепер, коли ваш рахунок стає нижче, ваша процентна ставка кредиту та збільшення видатків.

Моє питання до вас:
Чому ви хочете, щоб роздати свої важко зароблені гроші кредиторів за додаткової плати кредиту і процентну ставку, коли ви можете подбати про вашу кредитну і тримати економії для себе і сім’ї???

Найкращі побажання для вашого успіху
Майк Samadi

Зайдіть на сайт в Bio учасника для отримання додаткової інформації та / або задати питання на форумі.