невірність чоловіка обману – ніколи не мав це так

Це любов. Це те, що ви і ваш чоловік сказати себе і один одного. Ви сказали, що з самого першого дня і до останнього часу продовжували висловлювати цю думку. Чи правда це? Ви хотіли б так думати. Це було чарівно з самого початку. Ви ніколи не зустрічала нікого, схожого на Ваш істотний інший, і навпаки. Це те, що робить виявлення вашого чоловіка мають позашлюбного зв’язку більш шокуючим.

За словами генерального соціального стану щороку дванадцять відсотків чоловіків і сім відсотків жінок зізналися в роман. Можна посперечатися, що багато хто з тих же людей також пообіцяв нескінченної любові до свого партнера і переконав себе, що їх чоловік був людиною, яка доповнює і задовольнив їх фізично і емоційно, як ніхто ніколи не зробив. І немає ніяких підстав думати, що вони не це хотів сказати. Вони дійсно вважають, що їхня друга половинка була одна аж до часу, коли вони вирішили, щоб почати бачити когось іншого.

Що стосується іншої людини? Вони є новими і чудово. Тепер ваш чоловік починає цикл знову і знову. Вони ніколи не зустрічав нікого, схожого на цю людину і ніколи не відчував любові як вид цієї людини дає. Так, ви були одним раніше, але тепер вони впевнені, що вони дійсно знайшли реальну. Людина, яка їх влаштовує, як ніхто інший, включаючи вас.

Для деяких обману подружжя це все одно, що на романтичному круглі веселе. Той, в якому у них немає бажання коли-небудь вийти. До них немає нічого особистого, і вони впевнені, не хочу нікого ображати. Але їх пошуки ідеального супутника ніколи не зупиняється.