невірності слідчого – недоліки найму невірності слідчого

Дивлячись на деякі з гучних справ, подружньої невірності, які вийшли останнім часом його легко зрозуміти, чому немає ніякої необхідності, щоб найняти приватного детектива. Деякі з розпусту дружини зізналися, інші були збиті з пантелику своїм розумом. Деякі з них були спіймані “розповідати казки ознаки невірності (дивні дзвінки в будинок) та інші були привезені на світ наполегливо і визначається засобами масової інформації.

Це не означає, що невірність слідчий не міг би зробити краще. У деяких випадках вони, ймовірно, міг би зробити це швидше, більш ретельно набагато більше розсуд.

Так що якщо у вас є підозри щодо вашого чоловіка приватного детектива є одним проспекті ви можете серйозно розглянути. Однак є кілька речей, щоб мати на увазі:

1. гроші

Чим краще слідчий тим більше грошей вам доведеться витратити. Будь вони стягують фіксовану плату або погодинна ставка, звичайно, те, що вам доведеться працювати з ними. Але якщо на недавній економічний спад є будь-який індикатор, то ви будете мати, щоб серйозно поглянути на свої фінанси, перш ніж приймати рішення.

2. Результати

Якщо ви викладаєте грошових коштів і слідчий укладає ваші підозри абсолютно не так, то що? Ймовірно, ви будете почувати себе трохи провини не довіряти своєму чоловікові, але більш конкретний Тобто Ви витратили значну суму грошей ні за що.

3. відкриття

Інстинкти вашого чоловіка скажете йому, що за ним стежать. Вони не бачили слідчий але щось говорить їм, що все не праві. Так що вони виконують невелике розслідування своїх і дізнатися, що ви робите. Це відкриття має потенціал, щоб зруйнувати ваш шлюб.