насильство в сім’ї суд, А.І. коли мама це покарання і діти зловживання

Коли насильство в сім’ї є до суду, збагачених фінансів і політики, кінцевим результатом є захисним батьків про покарання, і діти про зловживання.

Здатися дивним? Якщо ви, Aore жити нею, в той час як дивні кошмар кручена це дуже вірно.

Занадто часто, коли жертвам побутового зловживання шукати засіб від насильства в сім’ї в суді у сімейних справах, вони виявляють, що зловживання вони жадали, щоб заарештувати посилюється суд у сімейних справах. Тут, AOS чому:

Суд у сімейних справах є неправильним форум заарештувати насильства в сім’ї

Цей суд насправді не є належним форумом для усунення насильства в сім’ї, у зв’язку з тим, що проведення будь-який з сторін відповідальність за свої дії в шлюбі не має відношення до розлучення суд. Однак, це підзвітність необхідно заарештувати насильства в сім’ї.

Холдинг злочинця до відповідальності за їх побиття поведінка є необхідним кроком до припинення насильства в сім’ї, особливо якщо очікується, що обоє батьків залишаються в дітей, які зазнали насильства, AOS життя. Але цей крок не береться до уваги, коли фінансові та / або політики знаходяться в місці, щоб підмітати великого слона назад під килим.

Там немає власності, немає відповідальності і не несе відповідальності за зловживання по відношенню до сім’ї. Так що ж тоді відбувається з правилами? Він іде в своєму природному напрямку. Це зростає. Це, AOS права, це ще гірше. Він може змінювати свою форму, проте його інтенсивність зростає.

У багатьох випадках, в кінцевому рахунку, жорстокого поводження з дітьми не мають доступу до їх захисні батька та захисні батька позбавлені доступу до своїх дітей, які зазнали насильства. Після створення цієї картини знаходиться у веденні дітей, хочуть дізнатися покарання вони повинні звернутися до захисних батьком. А для відчужених батьків, звертаючись до дітей запрошує смак зловживань.

Як запобігти це порочне коло насильства в сім’ї?

Якщо ви знаходитесь в суді у сімейних справах з кривдником і є діти, у своє гніздо, остерігаються, якщо фінанси і політика знаходяться в руках, АТ досягти вашої опозиції. Ви могли б попрямували до міцного зловживань, а не засіб насильства в сім’ї.