мій чоловік хоче розлучення – як зупинити розлучення не сталося

Для тих чоловіків і жінок, які опиняються у становищі знаючи “мій чоловік хоче розлучення”, це життя змінюється досвідом. Використовувати ці стратегії, щоб дізнатися, як зупинити розлучення з було подано і зберегти ваш шлюб.

Давайте розберемося, що зазвичай відбувається в таких ситуаціях, щоб ви знали, як діяти по-іншому:

мій чоловік хоче розлучення

Чоловік або дружина з’ясовує, безпосередньо або чує, що їх чоловік хоче розлучення.
Вони реагують з шок, страх або тривогу. Є часто сльози, спроби вибачитися, і обіцяє, що все може бути краще. Вони стають чіпкими.
Чоловік або дружина, яка хоче розлучення зростає розлучення, щоб піти від емоційного дружина і вони відчувають провину на заподіяння такого болю.
Чоловік стає гірким і дискусії розсердитися боїв, як не бачить альтернативних і обидва відчувають нещасними.

Важко не пройти через цей цикл. Коли ви спочатку одружилися, це була угода. Одна сторона попросила одного, хтось сказав, що так, і весілля відбулося. З можливістю розлучення, як правило, дуже однобічно.

Розірвати порочне коло, і у вас є набагато більше шансів на збереження шлюбу.

Як зупинити розлучення було подано від

Хоча ви можете плакати (або навіть кидати речі) намагайтеся контролювати свої емоції навколо вашого чоловіка. Зрозумійте, що це дуже важко говорити з людиною, яка в даний час емоційне. Замість цього, ви хочете знімати за те, що Спокійні дискусії про ситуацію.
Знайти зовнішньої підтримки, в якій, щоб висловити свої почуття. Радник, друг або член родини. Ви ж не хочете, щоб не копатися їх, ви просто не хочете, щоб ці почуття втручатися у вашу здатність спілкуватися з вашим чоловіком.
Погодитися з вашим чоловіком, що є проблеми з браком. Ви майже повинні зробити це, чи не так? Важко сказати, що немає проблем, якщо один з подружжя хоче розлучення.
Використовуйте причина, щоб виграти час і зберегти ваш чоловік насправді від подачі. Обговоріть вплив на дітей, фінансів і сім’ї. Припускають, що двоє з вас підхід речі з терміном погашення, щоб зробити його легше на всіх і дешевше в довгостроковій перспективі. Якщо ваш чоловік вважає, що ви готові говорити раціонально, вони можуть погодитися не подавати відразу ж, думаючи, що вони можуть запобігти самі багато головного болю з адвокатами і судових досліджень.

отримання вашого чоловіка, щоб любити вас знову

Напевно, найскладніший крок у тому, як зупинити розлучення, щоб отримати любов назад у ваші відносини. Необхідно, щоб ваш чоловік бачити вас так, як вони бачили вас, коли ви вперше закохалися. Я не “означають фізично бачити вас, як ви були – ми всі віку з часом – я маю на увазі бачити людину, якого ви всередині, що спочатку привернуло їх до вас.

Витратьте деякий час на роздуми про те, чому ваш чоловік хоче розлучення і які навички не вистачає у відносинах, які призвели до цих проблем.
Оцініть свої відносини з використанням відносини керівництво, яке проведе вас через виявлення і фіксація проблем у взаєминах.
Не дозволяйте вашим чоловіком ви яйця в бійку. Тримайте всі обговорення спокійним, відкритим і чесним. Якщо ваш чоловік бачить, що ви не отримуєте як розлад, як вони очікували, це може призвести до їх сумніву вашу любов до них. Ви були б вражені тим, скільки разів це призводить до того дружину, щоб почати боротьбу за ознаки вашої любові, а не боротьби за розлучення.

Те, що ви говорите, як ви це говорите і кожна дія ви берете за цей час має вирішальне значення. Якщо у вас є сумніви, що ви будете в змозі тримати свої емоції під контролем, якщо ви думаєте “мій чоловік хоче розлучення”, а потім отримати на руки ставлення керівництва, які допоможуть вам зрозуміти, що саме говорити і робити у відношенні як зупинити розлучення і зберегти ваш шлюб.